Wpis z mikrobloga

Krótkie, dobre wiadomości

- Prace nad angielskim tłumaczeniem Fallout Sonora postępują
- @Kubeusz89 razem z ludźmi z falloutcorner ma zamiar przetłumaczyć moda Olympus 2207 na język polski! (prace nad angielskim tłumaczeniem zostały wcześniej porzucone)
- a ja testuję moda użytkownika Nirran z NMA i mam zamiar dodać kilka nowych perków do Fallout 2, jeżeli macie jakieś pomysły, możecie pisać (zwłaszcza perki do umiejętności typu pierwsza pomoc, naprawa, nauka czy handel)

#fallout #falloutmod
  • 13
@Sagez: na nic tak nie czekam jak na Fallout Sonora, chyba znów zacznę grać w Fallout of Nevada bo kiedyś utknąłem w martwym punkcie i nie skończyłem, a sporo już pozapominałem :))

Możesz powiedzieć więcej o tym modzie Nirrana?

A jeszcze a propos Olympus, to jest na tym samym silniku co Fallout Aweken?
@Sagez co do perków wymyśliłem coś takiego na szybko ;)

Pierwsza Pomoc - Chirurg polowy(wiem głupia nazwa) - złamane kończyny leczymy za połowę punktów akcji podczas tury, nie musimy mieć torby lekarskiej w ręce.

Naprawa - Majsterkowicz(wymagany poziom naprawy 120% i nauka 120%) - Wysokie zdolności manualne i wiedza dają nam możliwość modyfikowania broni i amunicji bez odpowiedniego zaplecza. Za pomocą prostych narzędzi jesteśmy w stanie doposażyć pukawkę lub przerobić niepotrzebną amunicję
@odmynt: obawiam się (nie jestem pewien) że nie da się sprawić, żeby First Aid/Doctor były używane w walce. Majsterkowicz wymaga oddzielnego okienka do craftingu (czy jak to sobie wyobrażasz? dialog przy stole?). Say Hello brzmi fajnie, ale niemożliwość wyjęcia broni ze slota wkurzy 99% graczy. Handel brzmi fajnie, czy możliwe - nie wiem. Spytam.
@Kubeusz89: To dobrze, bo Aweken wywaliłem po minucie gry.

@Sagez
Akurat w FOnline jest możliwość użycia FA/Doc podczas tury, ogólnie myślałem, że mechanika gry zawsze dopuszczała coś takiego.
Dialog przy stole to chyba jedyna opcja.
Zawsze mamy drugi slot w zanadrzu.

Jak mi coś wpadnie do głowy to skrobnę coś tutaj ;)
@Sagez: nauka 55+, PE 5+ - Buzz Wizard - +15% do krytyka przeciw robotom i wieżyczkom, możliwość bonusów dla Skynetu przez opcję dialogową (kolejny upgrade)
naprawa - no tu trzeba wprowadzić jakieś broken pistol itemy i prosty system craftingu, bo była bezużyteczna, w Newadzie było to robione przy oskryptowanych ławkach, sugeruję ukraść stamtąd i zrobić perk w którym złomem można zastąpić jedną część wymaganą do produkcji broni/zbroi.
pierwsza pomoc - j/w,