Wpis z mikrobloga

Tak w kontekście sporu o 5G

Ostrzeżenie z roku 1900 przed nową technologią - elektrycznością.

Gdy w miastach wprowadzano masowo elektryczność, reakcjoniści wyobrażali sobie, że prąd będzie wyskakiwał przez ściany i gwałtownie wzrośnie śmiertelność. Podobnie było ze światłem, które miało zaburzać uświęcony przez naturę porządek dnia i nocy.

Źródło: racjonalista.pl


#humorobrazkowy #technologia #elektryka #elektronika #ciekawostkihistoryczne
Pobierz r.....y - Tak w kontekście sporu o 5G

 Ostrzeżenie z roku 1900 przed nową technolog...
źródło: comment_1586630107r228hY73vriyGcPYcCkSYs.jpg
  • 26
Argumentum ad naturam wiecznie żywy w zakutych umysłach wszelkiego rodzaju szurów i prawaków, nic nowego


@Pally: NO TAK, WSZYSTKO WINA PRAWAKÓW
co z tego że wszelakie bandy "zielonych" są przeciwko atomowi ¯\_(ツ)_/¯
@guest: Nie słyszałem żadnych lewackich argumentów że atom jest zły bo jest sprzeczny z naturą, natomiast z ust prawaków ten argument się pojawia cały czas
Na dobitkę, obcy Lindleyowie budzą klasyczne kontrowersje – pomyleni najpierw z Niemcami, a jako Niemcy z Żydami, są posądzani o osobliwy spisek. Ich „niecne zamiary” kilka lat po zakończeniu inwestycji odkrywa niejaki F. R. „Rolnik Nadwiślański” w opublikowanej w 1900 roku broszurze pt. „Kanalizacja miasta Warszawy jako narzędzie judaizmu i szarlatanerii w celu zniszczenia rolnictwa polskiego oraz wytępienia ludności słowiańskiej nad Wisłą”. Broniąc dotychczasowego składowania nieczystości poza miastem, autor wychwala kulturowe i
porównujecie 5G do elektryczności?
brawo Wy!
i nie widzicie różnicy w działaniu?
nie jestem przeciw 5G ale ten post jest delikatnie śmieszny O_o
@Jarek_P
porównanie rozumiem,
ale porównując te technologie teraz (mając szerszą wiedzę o tym jak działają) a kiedyś, gdzie tej wiedzy nie było...jest delikatnie naciągane ;)