Wpis z mikrobloga

Przeszedłem się do ojca na śniadanie - trasa 2km. Po drodze minąłem 18 patroli policji (wow). Generalnie jeżdżą sobie i obserwują. Żadnych łapanek. Widziałem 2 'interwencje': zatrzymali się radiowozem przed kebabem i prosili dostawców ubereatsa, żeby zachowywali odległość 2m. Sprawdzili dowody jakimś 2 młodym siksom, czy mają 18 lat.
Te kilka akcji sebiksów w mundurach, co się pojawiło tutaj nagranych w ostatnim tygodniu, mega rzutuje na całą służbę, ale nie dajmy się zwariować. Policjantów jest w Polsce jakieś 100k, a niektórzy tutaj ekstrapolują na podstawie kilku patologicznych przypadków.
#policja #poznan #koronawirus #polska
  • 29
@Amatorro Policja to umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego (art. 1 ust. 1 Ustawy z dnia 6.04.1990r o Policji).
Średnio wywiązują się z tego zadania pozwalając pomiatać sobą takim pajacom jak Zieliński i w ogóle dzbanom z pseudorządu. Raport siłowy, mają broń, powinni rozgonić to całe towarzystwo w #!$%@?. Viva la revolucion!
@diogene: a co te nagrania takiego dokonały? Ktoś został zwolniony czy coś?
Wami januszami debilami łatwo manipulować. Pierw sprowokować policjanta potem włączyć kamerę udając ofiarę i jeszcze robić cięcia w każdym momenvie gdy się zblaznili. Ogółem dobrze ze jest ten wirus mamy stosunek 1500 do 30 jeśli chodzi od stosunek debili do ludzi inteligentych. Musi być przeczesanie tego scierwa
@alfons-metody: "prowokować policjanta" NO #!$%@? RZECZYWIŚCIE. Przez prowokowanie masz na myśli postępowanie zgodne z prawem ale policjant ci wmawia że jednak nie i mandat? Że jak zamówiłeś rybę bez frytek to mandat a z frytkami to okj ale tylko jak wydadzą w ciągu 10 minut?

Nie został zwolniony ale policja też ma internet, ma swoje facebooki, twittery itd. Możesz być pewien że dotarło do nich co ludzie o nich teraz mówią.