Wpis z mikrobloga

@Fighter_forGlory: Prawda. Ogólnie amerykańskie gatunki mają jad porównywalny do osy, większość się nie stawia, czasem wyczesują włoski. Nadrzewne są szybkie i skoczne, wiadomo, ale nie ma problemu z braniem ich na rękę. Azja i Afryka to już całkowicie co innego, agresywne, często strydulują (syczą), mocny jad i o wiele szybsze, są też bardziej prymitywne niż ptaszniki obu Ameryk.
@GFG_: maculatki sa piekniutkie, krolewna sniezka, jak bylem w liceum to mialem caly pokoj #!$%@? pajakami :D z ciekawszych gatunkow mialem, blondyne, p. ornate, e. murinus, h. lividium. Mialem tez dorosla samice cambri - ogroma byla... ale to bylo ponad 10 lat temu, teraz mam tylko rosea co mi przypomina o starym hobby, ale ostatnio widzialem maculaty na handel i tak mysle czy sobie nie zrobic prezentu :D
@helifreak : Mam ornatę, mój ulubiony pająk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaczynałem jakieś 12 lat temu, było tego trochę, potem przerzuciłem się na gady bo te gatunki, które hodowałem były dość nudne. Nikt nie mógł przeczuwać, co stanie się, kiedy GFG pojedzie po prezent urodzinowy dla różowego - samicę B. emilia. I teraz znów mam cały pokój zawalony terrariami, a do tego zacząłem robić je na zamówienie i