Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, jak wygląda sytuacja z rejestracją samochodu? Wcześniej, słyszałem, że mieli przedłużyć obowiązek rejestracyjny na 6 miesięcy z uwagi na pandemię ale nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości. Kupiłem samochód 19 marca więc jeśli jest po staremu to w tym tygodniu muszę to ogarnąć.
#radom #motoryzacja
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@badziebadla: Hm, wychodzi, że jednak wydłużone. Niemniej jutro zadzwonię, a raczej spróbuję się dodxwoniv do urzędu i dopytać. Napiszę tutaj czego się dowiedziałem, to może komuś się przyda ta informacja na później.
@justanotherdude: Po przeczytaniu jeszcze dla pewności tekstów z kilku dodatkowych źródeł jednak stwierdzam, że na 100% wydłużone. W tym urzędzie to czasem nie wiedzą, że żyją, ale spytać możesz. Jak już się dopchasz do rejestracji to warto sobie zarezerwować kolejkę przez internet, zamiast stać jak zwierzę od 7:30 pod drzwiami urzędu. Pobierasz numerek przez internet, idziesz o określonej godzinie i wchodzisz cały na biało, a muły siedzą dwie godziny pod
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@badziebadla: Dzięki wielkie kolego za research:)
Ps. Pod urzędem to trzeba stać od 6:30 xD kiedys byłem o 7:45, to już nie było numerków a pojechałem rowerem i na domiar złego, złapałem gumę w drodze do urzędu i musiałem pchać zloma do domu, nie załatwiwszy nic xD