Wpis z mikrobloga

@Ryszardoni: uświadamiają miłośników kotów, którzy nie wiedzą o tym jakim syfem karmią koty. W telewizji ciągle leci reklama whiskas(syfu), a weterynarze często nie doradzą właściwie. Mój weterynarz zalecał jedynie mieć kotu stały dostęp do suchej karmy mimo, że kot mało pije(co jest szkodliwe dla narek).
A jeśli komuś chce się wstawiać zdjęcia kota do Internetu to chyba zależy mu, żeby kot żył jak najdłużej, m.in. dzieki odpowiedniej diecie.
@RozbrykanyKartofelek: Felix nie ma złego składu, do tego suplementy itd, mój kot zadowolony z felixa i myszy/nornice też wcina więc argument że jak zacznie wpierdzielać felixy czy whiskasy to nic innego nie ruszy jest chybiony. @ZIRH_: Jaki tam jest syf bo totalnie nie wiem, ze składu jakoś to nie wynika, serio pytam.
@MatPL1122: skład felixa:

Warianty z mięsem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% wymienionego rodzaju), białka zwierzęce, ryby i produkty rybne, minerały, cukier.
Warianty z rybą: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% wołowiny), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, minerały, cukier
Dodatki:
Dodatki dietetyczne: witamina A (700 IU), witamina D3 (100 IU), witamina E (15 IU), siarczan żelaza (II), monohydrat (25 mg), jodan wapnia, bezwodny (0,31 mg), siarczan miedzi, pentahydrat (2,8