Wpis z mikrobloga

Mam pytanko dotyczące Ipada 2019 10.2. Kto z Was go posiada i może podzielić się opinią, ostatnio wyskoczył mi gdzieś i powiem że cena nienajgorsza.
#apple
  • 6
@Bobby12: Moim zdaniem każdy iPad to najlepszy tablet, tylko moim zdaniem pro to nadal tablet i nadal ograniczony, już w małym zakresie by wydawać na niego tyle gotówki. Jeśli masz na nim oglądać filmy, odpisywać na maile to nie warto. Zależy od zastosowania.
@Bobby12: @BolecStolec: @LubieKiedy: Mam 6 Gen 9,7". Piszę na nim z apple pencil na uczelni i w pracy, giercuje nie za wiele w Minecrafta, czasem do filmów, czasem jako dodatkowy ekran do macbooka (peceta w sumie też idzie) z appką duet. Łącznie z pencilem wydane 2k, gdyby nie rysik obyłbym się bez niego - pisanie odręczne to jest jego kluczowa funkcjonalność dla mnie. W dalszym ciągu kupuje wizję jobsa
@LubieKiedy: @Bobby12: @Nxtp: Ja z kolei mam Air 3, pokombinowałem z licytacjami na ebayu i zamknąłem się w 2.3k razem z pencilem. Wykorzystuję do studiów i prowadzonych korków - możliwość robienia odręcznych notatek uaktualnianych do chmury i trzymania wszystkich książek w PDF w jednym miejscu absolutnie mnie kupiły. Do tych celów nie ma lepszego sprzętu na rynku. Jakaś rekreacja również, ale to przy okazji.