Wpis z mikrobloga

@ediz4:

Dlaczego? Tak samo śmieszne wydaje ci się użycie tego samolotu przez np. Czechów?

Z tego co pamietam Czachy nie mają dostępu do morza, którym mogliby przywieźć jednym statkiem x razy więcej ton materiału niż mieści się w jednym antonovie i nie robić przy tym zbędnego szumu na całą Polskę. Przecież to jest oczywista medialna szopka, ta uroczystość wyładunku cargo i sprowadzenie największego samolotu świata, tylko po to żeby pokazać jaki
Z tego co pamietam Czachy nie mają dostępu do morza, którym mogliby przywieźć jednym statkiem x razy więcej ton materiału niż mieści się w jednym antonovie i nie robić przy tym zbędnego szumu na całą Polskę.


@krokz: A Polska te materiały potrzebuje na teraz czy na za tydzień? Czemu inne kraje z dostępem do morza zamawiają samolotami?
@ediz4:

A Polska te materiały potrzebuje na teraz czy na za tydzień? Czemu inne kraje z dostępem do morza zamawiają samolotami?


Zacznijmy od tego ze Polska tego potrzebowała na miesiąc temu, ale oczywiście rząd się zesrał i mówiąc ze są przygotowani na epidemie, miał co najwyżej na myśli ze kupili kolejne pierdyliard ton węgla do Agencji Rezerw Materiałowych, druga sprawa, że inne kraje nie robią śmiesznej szopki politycznej wokół przylotu samolotu
@ediz4: Nadal nie zrozumiałeś, podałeś informacje ze z An-225 tez korzystali Czesi, a ta informacja jest zwyczajnie nieprawdziwa.
Druga kwestia polski rzad zamiast korzystać z Lot Cargo i wspierać rodzimego przewoźnika, przepłacił w celach propagandowych.
@matowy: zrozumiałem - fakt mój błąd. Pomyliłem samoloty. Czesi natomiast również z pompą witali ten samolot.

Druga kwestia polski rzad zamiast korzystać z Lot Cargo i wspierać rodzimego przewoźnika, przepłacił w celach propagandowych....

Korzystał wcześniej bo to 4 transport samego KGHM. Wykaż że mniej opłacalny