Wpis z mikrobloga

Nawiazując do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/48549133/mial-ktos-juz-z-was-kontrole-policyjna-o-grupowani/
To tak dostałem karę administracyjną. Po południu przyjechał radiowóz z cudownymi dwoma panami którzy wręczyli mi kopertę, a tam pismo od sanepidu i kara 10000zl. Może słuszna ta kara i uważam ze to trochę za dużo jeżeli nie stwarzaliśmy zagrożenia. Dzisiaj wysłałem prawnikowi te pisma i zobaczymy co jutro powie
#koronawirus #pis #bekazpisu #policja #polityka #polska #tvpis
  • 20
@lol1827: o tyle dobrze, ale komornik i tak wejdzie na konto bankowe, wszystko powyżej 1950 zł /mies automatycznie bank będzie zabierał dla komornika

Poszukaj może jakiegoś prawnika żeby dowiedzieć się czy możesz coś zrobić albo czy da się to jakoś umorzyć
@Ksemidesdelos: No to odsetki i koszt egzekucji. Wszystko co na smieciówkach zarobi tez zabiora, lipa troche. Jedynie jak UoP to wtedy najnizsza zostawiaja, ale przez ten kryzys to znowu zaczna brac na smieciówki, zeby mozna było łatwiej zwolnic np jak wirus "wroci" na jesien.
@lol1827: nawet nie wiesz w jak wielkim bledzie mozeez byc i ze koszty moga znacznie wzorsnac, same odsetki (10k to nie 100zl), koszty egzekucji, sprawa w sadzie. Tak czy inaczej trzymam kciuki i wolaj prosze bo jestem zainteresowany dalszym rozwojem nalozonej na ciebie kary.
@OsraneMajtyXD: co w momencie odwiedzin u rodzicow i spotkania policji majac nie zaplacone 10k plus, nie trafi do wiezienia?

"wyjedzie sobie do innego kraju" nawet bez zobowiazan wobec panstwa polskiego jest to cos co wiekszosc ludzi powinna zeobic ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ksemidesdelos: co ciekawe za grzywnę nałożona przez sąd mogą zamknąć przy nie placeniu, za mandat nałożony przez funkcjonariusza już nie :P. Kojarzę ze rząd kilka lat temu zastanawiał się nad wprowadzeniem więzienia w przypadku nie spłacania długów ale pomysł upadł