Wpis z mikrobloga

@Escitalopram: "Ale juz przynajmniej wiem jak traktujesz swojego przydupasa."

popełniasz klasyczny błąd sądząc, że zaliczasz się do tej samej kategorii co mój partner.

Ty ze swym prymitywnym światopoglądem i ubogim żartem jesteś akurat dobry do odbierania przesyłek i drobnych prac fizycznych.

Mój partner zaś, przedstawiciel rodzaju ludzi światłych i postępowych jest traktowany z należnym mu szacunkiem.

znaj swe miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Escitalopram: oo, już cię troszkę bardziej ponosi, chłopaczku ;)

widzę, że masz jakiś nieprzepracowany kompleks czarnego penisa, warto z tym udać się do specjalisty. Jeżeli naprawdę się przyłożysz to może kiedyś staniesz się dla jakiejś dziewczyny o umiarkowanych standardach na tyle atrakcyjny, że nie wymieni cię na brutalnego bolca ;)

I tak w ramach edukacji - jest sfera publiczna i sfera prywatna, prawdziwy mężczyzna potrafi być partnerem w sprawach życiowych i
@#!$%@?: zalezy od zawodu
Inżynierskie, techniczne, IT - stawka jak w branży i jak sobie wynegocjujesz. Tak przynajmniej wynika z mojego doświadczenia. Ale to jeśli chcesz używac do zarabiania mózgu i wiedzy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Taki obraz waszych slodkich grzecznych femino mezczyzn ktorych jak by przyszla okazja to natychmiast wymienilabys ma czarnego brutalnego bolca. Bo wy feministki jestescie w swoich urojeniach najblizej rynsztoka.

@Escitalopram: Co Ci takiego zrobiłam oprócz tego że żyję?