Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie i przeglądam jakieś losowe filmiki na internecie. Trafiłem na jeden odcinek 13 Posterunku (ten z aktorem) gdzie występował Lew Rywin. Myślę sobie "kurczę, pamiętam jeszcze jak Rywin żył, Perepeczko żył, ten co grał Stępnia też żył. Nawet Pyrkosz żył". I spojrzałem na wiki, żeby zobaczyć kiedy Rywin umarł. Jakie moje było zaskoczenie, gdy okazało się, że on żyje i ma się dobrze. Myślę sobie - co do #!$%@?, przecież pamiętam artykuł koło 2010 roku, że jak wyszedł z więzienia to niedługo potem zmarł. Pamiętam nawet jakiś artykuł w Super Expressie (czytanym u mojej babci), że ludzie go tam wspominali, że wykończyło go więzienie, a sam też bardzo oddalił się z życia społecznego po tym wszystkim. Nie jestem pewien tylko dokładnie roku, bo wydaje mi się, że to było jakoś krótko po tym jak wyszedł z tego więzienia/aresztu (?). 2010 albo 2011.

Ktoś miał podobne jebnięcie w czachę?
#mandelaeffect #rywin #pyrkosz #superexpress #13posterunek ##!$%@?
  • 3
@youstink myślę, że Rywin na tyle wycofał się z życia publicznego, że można wręcz pomyśleć, że "zniknął". Osobiście nie byłem pewny czy żyje czy nie, po prostu nic o nim nie słyszałem i go nie widziałem. Chociaż na pewno nieraz trafiłem na jego wiki kiedy czytałem o Aferze Rywina