Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam ostatnio duże problemy z otwieranie stron przez Firefoxa. Przeglądarka mieli ale żadna strona nie chce się załadować. Błędu żadnego nie wyrzuca. Na Chrome strony otwierają się normalnie. Ktoś spotkał się z takim problemem?
#firefox #informatyka
  • 7
@radmen2: Na początek:
1. Wejdź pod adres "about:profiles"
2. Kliknij "Uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami"
3. Otworzy się przeglądarka w trybie "Safe mode". Jeśli wyskoczy okienko "Firefox safe mode" z pytaniem o potwierdzenie, kliknij "Start in safe mode" (lub polskojęzyczny odpowiednik)
4. Otworzy się okno przeglądarki z wyłączonymi dodatkami. Sprawdź czy teraz wszystko działa i daj znać tutaj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mp107: Widzę, że Firefox działa jak chce. Zrestartowałem kompa i zaczął działać. Przez chwilę. Teraz co drugie odpalenie przeglądarki wyrzuca tyko komunikat Program Firefox przestał działać. To samo też się dzieje gdy chcę uruchomić przeglądarkę w trybie awaryjnym.
@radmen2: W takim razie możesz na stronie "about:profiles" utworzyć nowy profil i potem ustawić go ustawić jako domyślny.
Następnie kilkukrotnie uruchomić i zamknąć przeglądarkę. Jeśli nie będzie dodatkowych problemów będzie można używać jej normalnie.
W razie jakbyś potrzebował zakładek, historii z poprzedniego profilu, to (o ile problem nie leży w plikach, w których się znajdowały i nie masz ich zsynchronizowanych gdzieś "w chmurze") będzie się dało też je "odzyskać".

Przeinstalować Firefoxa