Wpis z mikrobloga

@iiyama to stacjonarny, mam podpięte teraz
1.SSD Goodram 256gb klon,
2. WD Blue 176/500gb system,
3. 2xWDBLUE 500GB RAID 0 .

Dzisiaj przyszła paczka z kolejnymi 2 szt. WD Blue 500gb i jak ogarnę ten 1TB danych to będę robił RAID 0 z 5 dysków ale zanim to się stanie, chce ogarnąć czwmu takie słabe wyniki mam na SSD i raid z 2 dysków...
@rennaissance: Jeżeli klonowałeś, tzn. że system używa sterownika do obsługi HDD na Twoim SSD. Łatwiej zrobić backup, format, zainstalować na nowo i wtedy poczujesz różnicę. Obecnie masz małe szanse na to, że będzie to działać dobrze (nawet przy ręcznej zmianie sterownika, co zwykle kończy się tragedią z OSem).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wszystko jest ok. Ten Goodram jest po prostu #!$%@?. Wstawiłem go do lapka zamiast szajsunga 128 GB 840 pro i to był błąd... Połakomiłem się na tanie 512GB SSD...
@rennaissance: w systemie jest coś takiego jak przenieś pliki na nowy system. Robi kopię tego co zaznaczysz i zgrywa do pliku, z którego możesz przywrócić na nowym systemie. Ale to dziwne bo na moim dziesięcioletnim lapku z SATA2 działa nawet lepiej niż się spodziewałem a mam CX 300 120 mega. Pytanie przy jakiej wielkości testowanego bloku robić test....

na stronie producenta jest jakiś soft do pobrania to sprawdź https://www.goodram.com/produkty/ssd-cx400-sata-iii-25/
Pobierz merti - @rennaissance: w systemie jest coś takiego jak przenieś pliki na nowy system....
źródło: comment_1587158599Stfx9oChxmqlD3enkzr6wK.jpg
@Curus_Bachleda
@Crow7422
@alfabetaborzy
@merti
@iiyama
@LongWayHome
@LuznyKotlet dobra jednak to nie jest dobry bemch ten atto, do SSD uzywa się as SSD bench, wyniki wyszły takie same jak na tym pierwszym. Ale dzięki temu programowi miałem napisane na czerwono pciiee ide BAD i po tym ogarnąłem ze trzeba przestawić w biosie Sata kontroler na ahapci czy coś takiego i pierwszy sukces.
Pobierz rennaissance - @Curus_Bachleda 
@Crow7422 
@alfabetaborzy 
@merti 
@iiyama 
@LongWayH...
źródło: comment_15871626678BSgan57MKd6qrJHJkQ00B.jpg