Wpis z mikrobloga

Na reddicie przynajmniej jest jakaś organizacja

Każdy tag ma swoją moderację i treści trollerskie, flood z innych tagów jest banowany. Użytkownik spamujący, trollujący, manipulujący nie ma wstępu na tag sympatyków danej partii.

Nie to co na wykopie xD

Tutaj antykonfederacki spam to 90% treści tagu, tak że niezalogowany użytkownik jest z automatu poddawany tęczoszurskiej manipulacji.

Jaki kraj, taki reddit.

#konfederacja #polityka #4konserwy #wykop #moderacjacontent
Pobierz czyny - Na reddicie przynajmniej jest jakaś organizacja

Każdy tag ma swoją moderac...
źródło: comment_1587461583JF9yFipeZJyRM8GQhvxDSZ.jpg
  • 25
@lewoprawo: @czyny: usunąłem komentarz, bo wprowadzasz ludzi w błąd, zresztą zaraz horda NPCów się zleci, żeby to zaplusować jako "ripostę", co ripostą nie jest

taka fatalna filtracja wlatujących treści na tag rozwala user experience doszczętnie. od dawna nie mam ochoty wchodzić na wykop, bo nie ma gdzie sobie pośmieszkować unikając knajackiego, tęczowego spamu.

na reddicie każdy ma swoje miesce, tutaj jak w cygańskiej melinie - wszyscy na kupie
od dawna nie mam ochoty wchodzić na wykop, bo nie ma gdzie sobie pośmieszkować unikając knajackiego, tęczowego spamu.


@czyny: ja miałem ostatnio przez miesiąc nie wchodziłem na wykop. Jak ponownie wszedłem i zajrzałem na tagi to chwyciłem się za głowę. Mam ochotę znowu zrobić taką przerwę dla higieny umysłu.