Wpis z mikrobloga

Jak dobrze rozumiem w nowej wersji #tarczaantykryzysowa każdy na jdg może złożyć wniosek o pożyczkę 5000, a jak firma będzie działać przez 3 miesiące, o umorzenie, tak? Czyli jak jestem #programista15k na #b2b i nie ucierpiałem przez kryzys, to też mogę? Zastanawiam się czy składać, moja żona mówi, że po co skoro wszystko mamy, że potem braknie dla naprawdę potrzebujących. Na mój argument, że dużo więcej oddaję w podatkach stwierdziła, że jak każdy tak zrobi, to podatki i tak będą musieli podnieść, więc ostatecznie jeszcze więcej zapłacę. Co o tym myślicie?
  • 30
@fegwegw: edytowałeś jakoś tego pdfa z umową pomiędzy przesiębiorcą, a starostą? Skoro podpisuje profilem zaufanym to rozumiem, że muszę jedynie załączyć umowę jako podkładkę, a mój podpis będzie stanowił że się z nią zgadzam.
@cefalotos: wniosek tak, ale ja mówię o załącznikach pdf, które trzeba załączyć. No cóż, wg księgowej nic mam nie zmieniać, więc poszło załączone takie samo jakie pobrałem.
@yggdrasil: no właśnie ja nie jestem do końca przekonany, gdyż załączniki również są podpisywane profilem zaufanym (przy potwierdzaniu miałem wylistowane, że podpisuje wniosek + 2 załączniki)