Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Zaniedbaliśmy ostatnio codzienne kontrole więc skromnie się przypominam Koledzy. Znowu pojawiła się opcja wyrwania z domu, a że akurat próbowałem dopasować sobie bransoletę w mojej Invicta'e (jak to zapisać?) i tak została na resztę dnia.

Pytanie, bo jako nerwicowiec za cholerę nie mogę dopasować bransolety tak jak lubię. Chcę, żeby idealnie przylegała i żeby zegarek znajdował się dokładnie na środku nadgarstka. Oczywiście nie zawsze to wychodzi. Przeważnie pomaga niesymetryczne odjęcie ogniw, ale zegarek cały czas wędruje w górę nadgarstka.

No i nawet z użyciem mikroregulacji nie mogę czasami dopasować tak jak lubię. Albo lata i zsuwa się, albo czuje lekki, ale jednak zauważalny ucisk.

Jak żyć....

#kontrolanadgarstkow #zegarki #zegarkiboners #zegarkidlabiedakow
Dominik80 - Zaniedbaliśmy ostatnio codzienne kontrole więc skromnie się przypominam K...

źródło: comment_1587568440oAmLoWkDm0bIeLnQQHXOY2.jpg

Pobierz
  • 18
@Dominik80: musi być odrobinę luzu na bransolecie właśnie z uwagi na to że ręka puchnie. Jest to też powód do tego (jak w moim przypadku) żeby nie nosić zegarka na bransolecie (jeśli nie ma dostatecznie dużo mikroregulacji). Najwygodniej w ciepłe dni jest na silikonowym.
U mnie dzisiaj Scuba Dude na takim kolorowym nylonowym (uważam, że ten pasek świetnie mu pasuje).
Pozdrawiam serdecznie

Edit. Tak popatrzyłem na zdjęcie Scuba dude. Uwielbiam pleksi
AllieCaulfield - @Dominik80: musi być odrobinę luzu na bransolecie właśnie z uwagi na...

źródło: comment_1587570633CiZpMlv4J5MBBLpgXdMoyi.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AllieCaulfield: no jutro dołożę do Invicty jeszcze jedno ogniwo i zjadę na prawie najciaśniejsze ustawienie mikroregulacji. Zobaczymy jak to będzie grało...

Vistoki to świetne zegarki, uwielbiam mojego 710 634, chociaż ustawianie daty to mordęga i dlatego założę go za kilka dni. Mój siedzi na skórze obciągniętej czerwonym canvasem i uważam, że świetnie to wszystko do siebie pasuje.

Moje szkiełko jest jeszcze dziewicze, alenpokyglass muszę zamówić...

Starsze zegarki mają w sobie to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AllieCaulfield: a silikonika jakiegoś muszę sobie sprawić. Mam takiego wakacyjnego Lorusa właśnie na silikonie i mimo tego, że jest to zagarek wielkości patelni pięknie leży na nadgarstku. No ale w tym roku z wakacjami może być niestety ciężko....