Wpis z mikrobloga

@Krosser556677: No #!$%@? nawet na trzeźwo bym o takich rzeczach myślał jeżeli by ktoś w ostatnim czasie kasłał i ogólnie wyrażał sygnały nie zdrowotności organizmu. Zresztą nie było cię tam, nie wiesz o jakich sytuacjach mówię to nie #!$%@?.
@Krosser556677: I #!$%@?, żeby nie powiedzieć "#!$%@?", nie mów mi żebym dupska nie spinał bo bloka dostaniesz i sie skonczy. Jestem spięty bo takie jest zycie i tego sytuacja wymaga. A i troche #!$%@? jestem to jak cię obraziłem to wybacz, serio.
@Krosser556677: i umiem rozpoznac kiedy mam schize a kiedy najzwyklejsza mysl, a odkąd przestałem walić wiadra to mam ich coraz mniej (żeby nie powiedzieć "wcale".) Każdy jest inny. Może to kwestia czasum. Jak się człowiek na własnej skórze nie przekona to będzie #!$%@? z tego tylko już przestań.
@Krosser556677: Nie jaram od tygodnia zeby nie skłamać wariacie #!$%@? przepraszam ze tak powiedzilem i to nie najdłuższa przerwa w ostatnim np miesiącu. I tu nie chodzi o dziećinstwo bo nie masz prawa oceniać mnie po dzieciństwie chyba, że moim starym po kryjomu jesteś, tylko względem takich #!$%@? downów z tagu 3narkoalwaysalwaysOK. Możliwe, że się kiedyś jeszcze przepale ale zrozum to, że twoje #!$%@? o tym, żeby nie palić JEST TYLKO