Wpis z mikrobloga

@k3lt: A40 to jeden z telefonów który jeszcze by się załapał w widełki ale już tak na styku
Pozostałe modele o których piszesz to modele o niezbyt pochlebnych recenzjach

@ccTV: Zawyżyłeś troszkę widełki wysokości

Ogólnie chciałem zauważyć że wybór w tej półce cenowej i gabarytach jest słabiutki. Dopiero S10e wydaje się fajnym telefonem, ale trzeba dać te 2k za niego.
Zawyżyłeś troszkę widełki wysokości


@Hattrick: o 2mm,bo o tyle tylko była skala dostępna :(
Ale faktycznie, po wrzuceniu dopiero zauważyłem, że takich telefonów jest jak na lekarstwo - większość to jakieś umidigi i inne kuboty... Sam siedzę na 3letnim że względu na rozmiar właśnie, więc wiem co czujesz :(
@ccTV: @sphinxxx: Siedzę na P9 lite, który już nie spełnia moich oczekiwań wydajnościowych, za to jego bryła (147mm) jest bardzo spoko. Też patrzyłem na kimovil i własnie nie bardzo jest w czym wybierać. Oczywiście można dołożyć hajsu i kupić coś droższego, ale ja nie mam ochoty obchodzić się z telefonem jak z jajkiem bo był drogi, druga sprawa, że telefony szybko tracą na wartości (może poza iphonem) więc też nie
@Hattrick: Mi A3 bylby spoko gdyby nie wyswietlacz ktory jest strasznie tandetny, nie dosc ze rozdzielczosc 720p to na dodatek matryca Pentile (Pentile + Amoled + niska rozdzielczosc = katastrofa)
Reszte sobie wygooglujesz.
@sphinxxx: #!$%@? faktycznie, ni ma NFC a ekran w dodatku to tylko HD+ ( _), nawet dioda powiadomień w A3 ma tylko bialy kolor a w P9 lite świeci na różne kolory co jest nie tylko fajnym bajerem, ale daje po prostu informacje (stan naładowania, źródło powiadomienia)
@Hattrick: Nie wykombinujesz nic lepszego od A40, gdyby cos takiego istnialo to juz dawno wylozylbym ci na tacy + teraz warto jeszcze bardziej bo jest akurat za 800 zł w oficjalnej dystrybucji, normalnie kosztuje 1000 zł.
P9 Lite to jest prehistoria, telefon ma prawie 4 lata. Mozesz jeszcze zobaczyc LG G6 ale tez juz ma zakonczone wsparcie.
@k3lt: Niestety masz racje. Drażni mnie też, że nowe telefony mają wystający aparat z tyłu, dopiero grubość ewentualnego etui wyrównuje powierzchnie "pleców"
Przemyśle jeszcze sprawę i może zdecyduje się na A40