Wpis z mikrobloga

@Perkotka: Ja już to dawno zauważyłem, że kolesie płaczą i zwalają winę na kobiety, a tak naprawdę już ojcowie im wmawiali, że faceci nie płaczą. Widać to doskonale choćby na tagach #modameska, gdzie koleś do kolesia potrafi się dosrać przez zbyt "pedalskie" ubranie. Jak mi któryś będzie prawił jak mam uprawiać seks, chodzić, mówić, czym się interesować, żeby "być mężczyzną" to mu swoją męskość w gardło wepchnę.
: i to mężczyźni mężczyznom takie rzeczy piszą...


@0p0p0: Raczej jakiś człowiek tak napisał i przypadkiem był akurat mężczyzną. Drugi by tak nie napisał, i gdybyś chciała zachować równe podejście, to musiałabyś napisać też że "mężczyźni nie piszą tak mężczyznom" - bo skoro z jednego, który napisał, powstała reguła, to i drugi, który tego nie zrobił też na swoją zasługuje.

Sytuacja wyłowiona przez znienawidzone przez was feministki


@Perkotka: Znienawidzone to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Perkotka: że wam się chce czytać komentarze Polaczków pod profilem DW. Serio, jeśli szukacie najgorzego gówna na FB to tylko komentarze pod DW Polska, pisowskie peje i grupy polonijne.
@Perkotka: więc co to ma udowodnić? że niektórym kobietom się to niepodoba? Przecież to normalne. To są te mityczne feministki, czy ta pani profesor która się z tych facetów śmiałą? Ten post jest pisany pod tezę. W dodatku alimenty płacone na kobiety, które funkcjonują w niektórych krajach m.in. w Polsce, a postulowane przez feministki tylko pogarszają sprawę, bo kobiety czują się bezkarne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@djtartini1: jakiś przewrażliwiony jesteś. Nawet nie wiem kim jest spurek bo mnie to nie interesuje. Masz randomowe skriny a to jak sobie komentarze powartościowujesz to już Twoja sprawa. Jesteś typem człowieka, który na wszystko znajdzie skrajnie subiektywne wyjaśnienie byle potwierdzić swoją tezę. Sam fakt że wracasz do tego wpisu po kilku godzinach gdy ja już o nim zapomniałam świadczy o Twoim uprzedzeniu i ślepej zawiści