Wpis z mikrobloga

#rozdajo

W ostatnim maseczkowym rozdajo wzięło udział ponad 1600 osób, więc stwierdziłem, że warto zrobić kolejne, zwłaszcza że mamy już w naszym sklepie ponad 25 ciekawych wzorów!

Skąd zrodził się w ogóle pomysł na taki produkt? Ano stąd, że na rynku jest dostępnych obecnie sporo maseczek, ale te spełniające też kryteria estetyczne są najczęściej stanowczo za drogie. Jako że moja narzeczona jest też wzięta krawcową, a na rynku pojawiła się wspomniana, ewidentna luka, postanowiliśmy razem z resztą zespołu Dandycore po raz kolejny zrobić coś, co umiemy najlepiej – dać rozwiązanie użyteczne i ładne, ale przy tym w rozsądnej cenie.

Nasze bawełniane maseczki:

- są wykonane z dwóch warstw bawełny;
- posiadają kieszonkę na filtr (który można wykonać samodzielnie z filtra do odkurzacza albo wysuszonej wilgotnej chusteczki z drogerii);
- są mocowane do twarzy przy pomocy troczków (jest to mocowanie o wiele wygodniejsze niż gumka);
- łączą funkcjonalność z estetyką;
- mają fajne nazwy

Wszystkie modele możecie zobaczyć tutaj:

https://sklep.dandycore.pl/pl/c/Maseczki/19

Niektóre są dostępne od ręki (bo mamy na nie materiały u siebie na stanie, a produkcja zajmuje nam do dwóch dni), na pozostałe (oznaczone informacją PREORDER) trzeba będzie poczekać nieco, bo na rynku tkanin jest taki młyn, że głowa mała i opóźnienia w dostawach są zabójcze (nawet do 3 tygodni).


Tych, którzy są w maseczkowej potrzebie zapraszam do rozdajo, w którym będziemy mieli dla Was pakiet czterech maseczek w wybranych przez przez zwycięzcę wzorach, wraz z naszą książką „Męska szafa – Instrukcja obsługi” w wersji papierowej albo elektronicznej.

Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą otrzymania całego zestawu!

Losowanie z użyciem #mirkorandom odbędzie się w niedzielę 26.04.2020 r. o godzinie 22:30

Zielonki nie biorą udziału.

Powodzenia i trzymajcie się tam w tych waszych piwnicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #maseczki
UszatyBloger - #rozdajo

W ostatnim maseczkowym rozdajo wzięło udział ponad 1600 os...

źródło: comment_15878447254AKCTw4HRJPKBaY6z7OR7m.jpg

Pobierz
  • 43
@Morus123: Nie, jest to uczciwa cena, biorąc pod uwagę materiały, które zdrożały ostatnio o 400 %, czas pracy potrzebny w uszycie takiej maseczki metoda nieprzemysłową, koszt spakowania każdej w osobne opakowanie (wymóg GIS-u), czas włożony w zrobienie wszystkich tych rzeczy i dwie kolejne maseczki przekazane na rzecz szpitali :)
@zortabla_rt: Rozdajo jest, bo jak wygrasz to maseczki dostajesz. Chętnie przygarnę linki do materiałów, poniżej 10 zł a metr, do 150 g / m2, w fajnym wzorze i na które nie będzie się czekało miesiąca. Pierwszą partię zamówiłem online dwa tygodnie temu, do dzisiaj nie mam jej na stanie, więc resztę kupiliśmy stacjonarnie, a wtedy zawsze jest drożej. Mamy jedną krawcową, która zasuwa już trzeci tydzień. Wolumen 50 szt na godzinę
@UszatyBloger: 10zł za metr już raczej nie będzie, ale do 15 bez większego wysiłku. Źle napisałem, że 50 masek wychodzi z 3m, bo wychodzi koło 100 dwuwarstwowych. Fajny wzór to pojęcie względne.
50 w ciągu godziny jest wykonalne, pranie nie zabiera czasu, prasowanie jest szybkie.
Szkoda gadać, zdzierstwo ogromne.