Wpis z mikrobloga

Są postępy! Co prawda osobiście siedzę na tyłku w Warszawie, ale moi bracia będący na miejscu mi pomogli i ustawili foliaki na docelowych miejscach działki, gdzie będą rosły papryczki #chilizgobim

Ten z metalu to samoróbka sprzed kilku lat i stali obserwatorzy mojego tagu go dobrze kojarzą z poprzednich sezonów. Zaś ten biały to nowy zakup - gotowiec do złożenia, ponieważ w tym roku nie było warunków do jeżdżenia na wieś i spawania nowego szkieletu. Oba mają wymiary około 6 x 3 m. Pod papryczki mam zamiar wykorzystać jeszcze jeden drewniany tunel, w którym w zeszłym roku miałem miechunki. W tym roku nie będzie już więcej uprawy "pod daszkiem", bo daszek został rozebrany, w tamtym miejscu będą rosnąć inne warzywa.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #wies #rolnictwo
Pobierz gobi12 - Są postępy! Co prawda osobiście siedzę na tyłku w Warszawie, ale moi bracia ...
źródło: comment_1587846254dtAkxa8EiciDQRrPgSKxLG.jpg
  • 10
@hax33l: Super konstrukcja, ale dodaj jeszcze koniecznie folię na górę. Najważniejsza jest ochrona od deszczu ;) A tą ścianę jedną zostaw otwartą ;) I będzie miodzio, przez kilka lat pod takim daszkiem uprawiałem i rezultaty były momentami nawet lepsze niż w foliaku pełnym. I pomyśl już teraz o wbiciu przy poszczególnych roślinach kijków do których będziesz je podwiązywać jak urosną. Możesz obczaić moje zdjęcia z zeszłego sezonu jak to u mnie
@gobi12: Donice już są, 9l kwadratowe. Okrągłe zajmują więcej miejsca i są niższe. Aha, no i pewnie i tak zamówię coś od Ciebie jak już będzie pora zbiorów. Na pewno tą suszoną przyprawę.