Wpis z mikrobloga

Odświeżam afere kromkową i Grigoruk to moim zdaniem przesadził. Ewidentnie był #!$%@?, że Justyna tak "żartuje" zalotnie do Igora. Przed wybuchem Igor zażartował, że się wbija między nich a ten samiec alfa sie prawie zasapał z #!$%@? jeszcze jak Justyna do niego by jej kanapke zrobił i wode przyniósł xD Kaśka była po prostu pod ręką, wzięła kromke i że on sie przy niej poczuł mocny to sie na niej wyładował. Bo umówmy się jaki normalny człowiek sie kłóci o tam jedną kromke chleba xDD no chyba, że laska jak ma PMS
#bigbrother #bbmemories
  • 6
@Jasmonowayy: wejscie tego Pawła to byl jeden z wiekszych baboli produkcji tamtej edycji. Nic nie wniòsl specjanego do programu . Tylko byl przyklejony do Justyny. Od tego momentu nie dalo sie na nich patrzeć. No nikt sie tego nie spodziewał ze przez 99% beda spędzać czas razem xd.Nie wiem po co to było.Ktos napisze fajnie zabral ze soba Justynę chociaz ja uważam ze nie byla az tak tragiczna bo
@Przemas129: ale fakt jak w tej chlebowej aferze zareagowała to xD założę się, że jakby Igor sie kłócił o ten chleb to by było "o boże jak można sie kłócić o jedzenie, czy nie ma poważniejszych tematów? Jak można komuś chleba żałować, co to są za ludzie ja już nie chce uczestniczyć w tym projekcie...". Plus jestem zdania, że ona myślała że jako "gwiazda" to będzie wszystko pod nią, dla niej