Wpis z mikrobloga

@trueTesto: Pogieło cię? Akurat u Dawida jest zajebiste to że cały czas trzyma swój nienachalny poziom! Owszem trochę się zmienił, dodaje nieco dodatkowego kontentu, ale nadal jest ok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trueTesto: tylko sci-fun jedyny prawilny Polski vsauce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nigdy nie oglądałem naukowego bełkotu, poza dwoma, może trzema filmikami, które zdarzyło mi się obejrzeć. Dla mnie zawsze był nudny, trochę za mało polotu. Niemniej bardzo szanuję Dawida za to co robi, bo i tak jest perełką na polskim YouTube.
@trueTesto: typowy pseudointeligent z nudną aparycją, w bardzo nużący sposób prowadzi swoje materiały, leje wodę i tematy które porusza w większości to jakieś nikogo nie obchodzące rzeczy, do tego to dowalanie się do pseudonauki żeby zainteresować czymś pospulstwo i zdobyć większy rozgłos zamiast skupić się na merytorycznych materiałach. nie wiem jak można go oglądać
poza tym #!$%@?, ilu to dupowłazów xD "hurr durr ja tam dawidka szanuje, odwalcie się od niego, to najlepży kanał na żydotube, #!$%@? kwiii", #!$%@?, zajebcie fikoła z balkonu
@PeplaPL: @DOgi:

Tutaj profesor, który uczestniczy w debatach rządowych
https://www.wykop.pl/wpis/49002267/wybitni-profesorowie-eksperci-do-spraw-epidemiolog/#comment-173290315

Cytuję jeszcze raz.

"Źródłem jest chyba trochę to, że komunikacja w Niemczech nie funkcjonuje tak, że główni decydenci typu instut Kocha czy ministerstwo zrowia biorą wszystkie opinię różnych ekspertów pod uwagę. W rzeczywistości to bardzo mała grupa, która w Berlinie decyduje, a wszyscy inni siedzą na zewnątrz i się temu przyglądają oraz komentują to. Trochę tak jak w meczu piłkarskim,