Wpis z mikrobloga

Witam. Jako że ostani mój wpis spotkał się z sporym zainteresowaniem- pokazuje kolejne mniej awangardowe dzieło. .klasyczny pierscioenk z złota białego próby 585 z diamentem w szlifie szmaragdowym- w Polsce nie jest to zbyt popularny szlif - ale jescze się nie przejdlismy brylantowym szlifem... Kamień ma masę o.70ct - jest bardziej przystepny kamień cenowo gdyż ma poprawiana czystość - uprzedzając pytania tak jest na sprzedaż cena to 7k . Tak robię na zamówienie wyroby. Link do mojej strony FB na profilu. #rozowepaski #zareczyny #niebieskiepaski #bizuteria #rzemioslo #diamenty #rekodzielo #zlotnik #jubilerstwo #kamienieszlachetne #wiosna
Pobierz darkinvaider - Witam. Jako że ostani mój wpis spotkał się z sporym zainteresowaniem- ...
źródło: comment_15880682843fhf95e3IbgFRZGohOjGMl.jpg
  • 11
@darkinvaider Też bardzo ładny:)
Myślę, że podczas zakupów w głównej mierze decyduje cena, a pierścionki ze szlifem brylantowy są pewnie w każdym przedziale cenowym w zależności od wielkości kamienia. Przy tych mniej popularnych szlifach, wymagany jest chyba większy diament do obróbki, aby finalnie pierścionek wyglądał ładnie i proporcjonalnie. Ja tak to rozumuje, ale jestem laikiem w Twojej dziedzinie
@darkinvaider śliczny. Zazdroszczę Ci pracy, musi to być cos bardzo przyjemnego, tworzenie piękna. Btw byłoby super, gdybyś mial możliwość dodawania zdjec w wiekssej rozdzielczości, chętnie bym pooglądał szczegóły