Wpis z mikrobloga

Kumpel ma firmę transportową i zatrudnia dwie dziewczyny jako kierownice, obu się właśnie kończą karty kierowcy do tachografów, a teraz zamawia się je przez internet. Pomaga im ogarnąć wnioski i jest etap wgrania aktualnego zdjęcia z wizerunkiem nie starszym niż na 6 miesięcy wstecz... Ale był #boldupy, bo programiści to tak tam ustawili, że jest sprawdzane po danych exif, ile miesięcy ma zdjęcie XXXD W obu przypadkach były to zdjęcia z dalekiej i zamierzchłej przeszłości XD Oczywiście da radę to obejść, ale po co o tym mówić XD

#transport #bekaztransa #spedycja #ciezarowki #heheszki #obrazekdlazwiekszeniaatencji
źródło: comment_1588086353cXrU2aVA6WIGsYUWwsNxep.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pogop: nie wiem co w tym zabawnego. Taki sam przepis jest przy innych dokumentach państwowych, mnie nie przeszło do paszportu mimo, że nie zmieniłam się nic a nic,a musiałam iść i płacić za fotografa za zdjęcie w którym wyglądam identycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dominikjagoda: no tak średnio śmieszne heh nie każdy się pasie jak knur. Rozumiem, że faceci chętnie wydają kasę na następne zdjęcie,w którym wyglądasz tak samo, ale pieniądze się muszą zgadzać? Szczególnie że jest korona