Wpis z mikrobloga

No i jak tam wykopki wasze spadki w #mieszkania dalej nic? XD w lutym wysyłałem zapytanie ofertowe do dewelopera na #mieszkaniedeweloperskie na zadupiu, dostałem ofertę 360k. Mieszkanie zeszło, ale cały czas jest jeszcze dostępne sąsiednie o identycznym metrażu i oto co mi tydzień temu zaproponowali:

376k :D

Jeśli ktoś nie wierzy mogę podeślec nawet maile z ofertami.
Gdzie się podziało to wasze TSUNAMI CO MA ZMIEŚĆ RYNEK XDDD
#nieruchomosci
#nieruchomosci
janusz-karpinski - No i jak tam wykopki wasze spadki w #mieszkania dalej nic? XD w lu...

źródło: comment_1588271628tkh6UW78E0rY1yhYnvsUTu.jpg

Pobierz
  • 30
@janusz-karpinski polują jeszcze na idiotów takich jak ty, żeby ogolić po starych cenach tych, którzy nie rozumieją co za chwilę się będzie działo w nieruchomościach. A żeby jeszcze cię trochę przycisnąć i utwierdzić twoje przekonanie, że spadków nie będzie, to jeszcze ci podniosą.

Chciałbym zobaczyć jaką bekę muszą kręcić ci deweloperzy jak ostatnie jelenie jeszcze się na to łapią.
@Wychwalany:
Tak tak, już za chwilkę, za momencik xD
Jak pojawił się lockdown w Polsce to miał być przeciez max miesiąc i zaczną się wyprzedaże.
Tymczasem mamy już 1,5 miesiąca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywista jest rzecz że rynek nieruchomości reaguje z opóźnieniem, ale dlaczego ludzie nadal w takim razie kupują? :D
@czlapka:
Każdy myślący człowiek właśnie o tym wie, że gdyby ewentualne spadki miały nastąpić to po dluzszym okresie ale poczytaj sobie komentarze i opinie ekspertów z marca - jebniecie już przeciez miało nastąpić!
No ale teraz to nieee, czekamy 2-3 lata na spadek cen o 5% żeby wynajmować dalej za 20-30k rocznie xD
Porównujesz inwestycje skrajnych kretynow w piramidę, firmę goscia który przeciez już wcześniej miał wyroki i bez urazy, ale nie wiem jak skrajnym debilem trzeba było być żeby w to zainwestować, do nieruchomości - namacalnego miejsca które co by się nie działo, daje Ci dach nad głową?
namacalnego miejsca które co by się nie działo, daje Ci dach nad głową?


@janusz-karpinski: łąka albo dziura w ziemi daje dach nad głową? ciekawe. No chyba że w Twoim mieście deweloper sprzedaje gotowe mieszkania, to zazdroszczę bo we Wrocławiu kupić gotowe mieszkanie to jak spotkać yeti
@janusz-karpinski:

Przeciez cały czas jest masa takich ogłoszeń z przekreślona ceną.


xD te przekreślone ceny to obniżka. Pojawia się ich coraz więcej, bo ludzie obniżają ceny. Sorry, że pisze jak do debila, ale nie wiem czy rozumiesz.

Liczy się realna cena ofertowa, za metr i oczywiście transakcyjna :)


Tak, ludzie obniżają ceny, bo jest coraz mniej zainteresowanych. Transakcyjne ceny coraz bardziej odrywają się od ofertowych, jak to zazwyczaj bywa w kryzysie.