Wpis z mikrobloga

@Mothman-: Samo użycie tokena Morpher na platformie tradingowej według zapowiedzi, powinno być dostępne w maju, czyli już niedługo. Natomiast, wymiana tokenów oraz listning na giełdzie, będzie możliwa w okolicach czerwca - informacje z oficjalnej strony tutaj: LINK

Jak będzie jakieś info, będę wołał ;)
@latwyzysk_pl: bardzo słabo, jak większość airdropów, Za zrobienie konta na trust wallet dawali 100 TWT dla zwykłego zjadacza chleba te 2zł są nic nie warte, nic z tym nie zrobi, nie wymieni nawet tego na giełdzie TWT>USDT co niby zrobi z ~`0,25 USDT? w ogóle jest możliwa wymiana tak małej ilości tego tokena na eth lub usdt?

trzeba by nagonić z 1000 osób na zainstalowanie tego #!$%@? portfela który nie ma
@plaisant: nigdy nie polecałem tego portfela ani na swoim blogu ani tutaj, każdy kto się obraca się na rynku kryptowalut to powinien wiedzieć że większych sum nie powinno trzymać się ani na giełdzie, ani na zwykłych iosowych czy androidowych portfelach, wiadomo że do przechowywania większej ilości kryptowalut sięgniemy po bezpieczniejsze (np. sprzętowe) portfele. Tak czy inaczej, dzięki za komentarz, może innym się przyda.

Nie promuje tego, nie mam z tego nawet
@plaisant: W TrustWallecie adresy segwitowe są domyślne.

Korzystałeś z niego kiedykolwiek? Mam wrażenie, że nie. Można przecież bez problemu ustawić network fee, w tej chwila domyślna wartość wynosi 101sat/b.

dopisuj chociaż w spoiler "nie trzymajcie tam kryptowalut bo to #!$%@? niebezpieczne"


Jakieś z dupy twierdzenie bez poparcia dowodami.
@tomosano

Do trzymania shitcoinów jest ok.


może shitcoinow wartości $100 ok.

temat dotyczy airdropa.


Wiem, że temat jest o airdropie. Ale piszesz, że trzymanie tam hajsu jest bezpieczne. A dla mnie projekt z zamkniętym źródłem ma taki sam poziom zaufania jak trzymanie hajsu na giełdzie/poolu/u wujka rysia w szopie.
I dlatego według mnie @plaisant ma rację.
@WhiskeyIHaze: Ja też więcej bym tam nie trzymał. Od trzymania tokenów za miliony dolarów są inne rozwiązania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak przy okazji, jest jakiś lepszy multi wallet? Exodus? Atomic? Plusem Trusta jest jego lekkość, a inne są generalnie ociężałe.