Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie cieszy, że ludzie coraz częściej masowo łamią zakaz zgromadzeń, zakaz zbliżania się na 2m, zakaz chodzenia bez maseczki i ogólnie to wszystko. To obrazuje, że władza nie ma już takiej mocy jak na początku gdzie trzymali wszystkich za mordę i każdy srał w gacie żeby nie dostać 30k od sanepidu i ludzie coraz bardziej prezentują obywatelski sprzeciw wobec tej obsranej pseudopandemii i jawnemu gwałceniu swoich podstawowych praw w imię walki ze śmiesznym wirusem, który koło prawdziwych niebezpiecznych chorób nawet nie stał.

Mam nadzieję, że to wszystko spowoduje, że po wyborach te przepisy stopniowo dalej będą zamierać aż staną się całkiem martwe i władza tak czy inaczej będzie musiała skończyć tę całą szopkę i zlikwidować wszelkie zakazy, bo i tak nikt ich nie będzie przestrzegał.


#koronawirus #epidemia #covid19 #polska #polityka #wirus
  • 6
@John_archer: Nie, to niczego nie gwarantuje, wręcz przeciwnie szansa jest znikoma. Tak tak wiem naoglądaliście się filmików z neta gdzie jakiś typek w stanach tak zrobił i akurat zachorował, jeden przypadek na tysiąc a media zrobiły aferę i myślicie, że wirus jest #!$%@? wszędzie. ()
@AlexRk: przecież to zielonka i troll za 60 kopiejek. Ostatnio narobilo się sporo takich komentarzy którzy namawiają do łamania prawa, ale w zasadzie to nie kwestia nakazów i zakazów, a odpowiedzialności społecznej która powinna funkcjonować bez narzucanych odgórnie praw. Trzeba pamiętać że żyjemy w czasach wojny hybrydowej i nasi przeciwnicy tworzą dezinformację