Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Kiedy tak bardzo nienawidzisz kobiet, że w wolnym czasie przesiadujesz na kobieta.onet.pl i czytasz o podpaskach. Następnie tworzysz wpis ze swoim bólem dupy i wykłócasz się oraz z braku argumentów usuwasz komentarze oraz wyzywasz różowe od "feministycznej pochwy".
Trochę #zenada a trochę XD

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ##!$%@?
Pobierz k8lin - Kiedy tak bardzo nienawidzisz kobiet, że w wolnym czasie przesiadujesz na kob...
źródło: comment_1588497525jGI5o36aWivuFcXsbcjAP0.jpg
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k8lin: Nic to nie zmieni faktu bo laski nie dbają o higienę ile razy #!$%@?ło co od nie których jak z murzyńskie chaty wiadomo możecie walczyć jako płeć o coś i o coś tam ale nastawienia innych #rozowypasek nie zmienicie dla tego nawet darmowe podpaski nie zmienia jak laska ma nie #!$%@? mózgowe
@chrominancja: sorry, nie chce mi się szukać tego wątku. Określenie per 'feministyczna pochwa' nawet zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą, jak się tam wypowiadają takie persony jak Korvix, którą to chyba każdy na tagu zdołał już znienawidzić, well, what you expect then? W zasadzie z 0pką mogę się tu zgodzić odnośnie kasowania komentarzy, bo niestety wątek mignął mi, gdy już nic nie zostało, także nikt nie