Wpis z mikrobloga

#szukamfilmu #pytanie
Miraski, jakieś 20 lat temu jak byłem gówniakiem, w TV leciał pewien horror/thriller. Nie pamiętam, czy działo się to w kosmosie, czy na post-apokaliptycznej Ziemii, ale była tam grupa ludzi, która miała jakiś cel, dotrzeć do statku aby stamtąd uciec, czy coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie. Generalnie chodziło o to, że świat dookoła był pełen cyborgów-predatorów, które chciały ich wymordować. Niektóre z nich wyglądały jak krety, które drylowały pod ziemią i rzucały się na nich z nienacka, inne mogły infiltrować tą ekipę, przybierając postać jednego z ich ludzi i ujawniać się w momencie ataku. Po jakimś czasie ci ludzie uświadomili sobie, że można rozpoznać cyborga, ponieważ posiada on ograniczony zasób słów i przez większość czasu powtarza tę samą frazę. Pamiętam motyw z jakimś zabłąkanym dzieckiem, które co chwilę powtarzało "czy mogę iść z wami, czy mogę iść z wami". Raz też nabrali podejrzeń co do jednego ze swoich ludzi, który ciągle miał spinę z innym kolesiem i powtarzał "odwal się ode mnie" i wtedy wzięli go na celownik i chyba #!$%@?, nie pamiętam. Był też motyw, że jedna babka wyciągnęła po coś rękę, a koleś podstępem ją skaleczył aby się przekonać, czy jest ona żywym człowiekiem, bo miał wątpliwości.
Jeszcze raz przypominam, że ten film ma pewnie grubo ponad 20 lat, a oglądając go (tylko pewien fragment) byłem na etapie wczesnej podstawówki i tyle udało mi się zapamiętać, a chętnie obejrzałbym go raz jeszcze w całości, bo nieźle się wtedy za gówniaka obsrałem (ʘʘ) Jeśli ktoś mógłby podać mi tytuł, będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
  • 13
@Kutonapletess @Shiv3r
Będę wołał, chociaż marne szanse, bo już próbowałem znaleźć na własną rękę i nic nie dało. Pewnie jakaś mało znana produkcja. Weźcie pod uwagę, że oglądałem go mając 7-8 lat, a wyobraźnia dziecka też pewne rzeczy potęguje ( ͡ ͜ʖ ͡) Oglądając to dzisiaj, mogłoby się okazać, że to straszny gniot. Dlatego chcę się przekonać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@F33dbacK: No nie pykło ci, bo zdążyłem obejrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast ciekawi mnie, co trzeba mieć we łbie aby z taką małpią złośliwością komuś spoilerować film. Nie upadłeś kiedyś mamie?