Wpis z mikrobloga

Z takich czelendży na ten rok to postanowiłam, że jezeli chodzi o potrzebne mi rzeczy, to spróbuję kupować z drugiej ręki tyle, ile się da. Z dotychczasowych sukcesów to udało się z rowerem, sakwami na rower, kwietnikiem, matą do jogi, udało się też z trzema sukienkami na lato, każda albo z lnu, albo z wiskozy, bez poliestru czy innych syntetycznych cudów ʕʔ Resztę zakupów staram się robić w osiedlowych sklepach lub np. mniejszych księgarniach.

Jest też sporo grup, na których można coś oddać/wymienić się i tak na przykład moje stare hula-hop i lampka po poprzednich właścicielach mieszkania zmieniła się w ziemię do kwiatków i kaktusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) w #krakow to są na przykład:
- Kraków się dzieli / Kraków is sharing
- Uwaga, śmieciarka jedzie - Kraków
- Ruczaj (i okolice) się dzieli

Może komuś się przyda, tak samo jak znacie podobne grupki z innych miast to też dajcie znać

#moda #modadamska #zakupy #ekologia #zainteresowania #zerowaste
Pobierz S.....n - Z takich czelendży na ten rok to postanowiłam, że jezeli chodzi o potrzebne...
źródło: comment_1588751935Ry54eerYatjUm70Sb55KT1.jpg
  • 14
@Snuffkin: to nie kwestia fryzjera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak już serio, to sukienkę w twoim wypadku wziąłbym trochę krótszą, bo wydajesz sie dość niska (albo masz #!$%@?ą szafę XD) i więcej odsłoniętej nogi cie optycznie "wysmukli"
Natomiast dekolt bym zrobił trochę mniejszy, bo w takim to te cycki nie wyglądają najlepiej
Ale ogólnie, kupowanie rzeczy z drugiej ręki - popieram max Mirabela
@Snuffkin: Włosy to akurat masz piękne :)

Ale ta sukienka jest niestety dla Ciebie za duża i to sporo, w dodatku wszędzie... Rękawy za długie (marszczą się), w okolicach biustu "worek" (za szeroka, dekolt opada, a miejsce odcięcia wygląda na takie, które i powinno być pod biustem), spódnica też za długa (najkorzystniejsze są takie do kolan - ten fason midi na ogół wygląda tak, jakby się pożyczyło spódnicę od wyższej i