Wpis z mikrobloga

Z najnowszych danych do teraz w Polsce z powodu covid19 zmarły 723 osoby. W Polsce w 2019 roku 5255 zamachów samobójczych zakończyło się zgonem, co daje 14,4 samobójców dziennie. Dzisiaj jest 127 dzień roku. Zakładając że średnia będzie identyczna (chociaż prawdopodobnie będzie wyższa) to do dzisiaj popełniło samobójstwo w Polsce 1828 osób (127 x 14,4). Nie ma puenty, wnioski zostawiam wam. #samobojstwo #depresja #choroby
  • 6
@depcioo: Właśnie ostatnio z nudy zagłębiałem się w statystyki samobójstw w Polsce i jest to straszne że o tym nic sie nie mówi w obecnym czasie gdzie depresja i wszelakiego rodzaju problemy dosięgają ludzi bardziej, temat samobójstw jak zamiatany pod dywan a cały czas mówi się o wypadkach drogowych gdzie statystycznie rocznie ginie o 40-50% mniej osób. Jestem bardzo ciekaw jak sprawa teraz będzie wyglądać bo przez koronę dużo ludzi nabawi
@depcioo: Noo wydaję mi się że ogólnie w kolejnych latach liczba się znacznie zwiększy niestety ;/
I mam nadzieje że zaczną o tym mówić tylko że no wiadomo w dzisiejszych czasach mamy inne "ważniejsze" problemy które są poruszane w telewizji albo internecie, a "#!$%@?" którzy nie mogą sobie poradzić ze swoim życiem nikt nie będzie się przejmował.