Wpis z mikrobloga

@PoczciwyChlop: uważam się za osobę, która wie co jest dobre, a co nie w muzyce, podpieram to własnym doświadczeniem i wykształceniem :) co do rapu, nie jestem fanką, ale cała aranżacja wbija w fotel. I czy słuchanie muzyków z nospru to gówno dla pseudo intelektualistów? Większość z nich skończyło doktorat, z niektórymi z nich mialam styczność, więc wiem o czym mówię. Ciekawe czym Ty możesz się pochwalic :) pozdrawiam cieplutko !
@oboe-vol2: No widzisz. pytasz czym moge sie pochwalic - chocby tym, ze to ty masz bol dupy, a nie ja xD
Ten miuosh jest slaby tekstowo, wokalnie i do tego nie ma charyzmy. Nie kupuje takiego tlumaczenia, ze jesli w tworzenie muzyki zaangazowana jest profesjonalna orkiestra pelna wyksztalconych muzykow, to od razu przypinamy temu latke czegos wartosciowego. Dla mnie to cos jest typowym brandzlowaniem sie pozerow, ktorym sie wydaje ze są
@PoczciwyChlop: nie jestem jego fanką, nie słucham rapu, teksty w większości piosenek mnie nie interesują, są na drugim planie; zawsze biorę pod uwagę aranżacje, która w tym przypadku mnie oczarowała i chciałam się nią podzielić :) Widać Tobie się nie podoba cały kontekst tego projektu. Bólu dupy nie mam, zawsze to jest jakaś wymiana poglądów.
o gustach się nie dyskutuje, przykro mi tylko, że swoim wyobrażeniem muzyki obrażasz innych


@oboe-vol2: Ależ się dyskutuje. Jak ktoś nie chce, tzn że gust ma #!$%@?. Ale ja nie o Tobie...
Piosenka jak piosenka. Tem Miłosz jest niestety na maxa powtarzalny. Wszystkie jego rapy wygladaja tak samo. Cos nawija (zawsze tak samo) + wpadajacy w ucho refren. Z Rogucem mial identiko duet i jeszcze z kims,. No malo troche moim
@pendzoncy_jez: Miłosz jak Miłosz, jeszcze raz napisze, oprawa jest niesamowita, pod względem strukturalnym chociażby i wykonawczym. Oprócz Miłosza jest tam sporo innych muzyków. to, ze piosenka jest jego nie oznacza, że nie może się podobac to co jest poza nim.