Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 48
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Sobota, 09 maja 2020. Imieniny: Bożydara, Grzegorza, Karoliny. Słońce wstało dziś o 04:52. Będzie oświecało nas 15 godzin i 41 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:33. Ciemna noc zapadnie o 22:20, ale gwiazd można wypatrywać od 21:18.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 36
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @nivenerr @mobutu2 @omi-omi
Dzień dobry! Smacznego i najlepszej kawy.
@petla_sprzezenia zazdroszczę ()
Miłej soboty wszystkim Wam. Chwilkę w pracy, potem zakupy i można leżeć nic nie robić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
@Dziesion: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @wynalazek_one: @algus: @bolorollo: @AllGoesWrong: @mobutu2: @Jurgen_Van_Beethoven: @MrMacix:

Dzień dobry cukiereczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przed nami piękna słoneczna sobota! Chciałem się pochwalić 'zostałem ogrodnikiem' :D Znaczy kupiłem sobie miętę z myślą o jakichś drinkach ale że nie było okazji to zacząłem się nie opiekować i tak wystawiłem do słońca, dbam żeby nie miała sucho (muszę
micke - @Dziesion: @petlasprzezenia: @omi-omi: @wynalazekone: @algus: @bolorollo: @Al...

źródło: comment_1589010313uU9peGLMzcKtJFeYHrXROc.jpg

Pobierz