Wpis z mikrobloga

Portest "przedsiębiorców" w Warszawie

A na czele:
komeleon Tanajno, który był już chyba w każdej opcji politycznej (poza PiS)
Sławomir Szczurek, UBywatel RB, dla GW "dziennikarz"
Grzegorz Braun - reżyserował to przedstawienie, twierdził, że protestujący pomagają wykonywać mu mandat posła...

Symbolem protestu i tak pozostaną ekskluzywne mercedesy w lizingu zaparkowane obok :)

#polityka #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #koronawirus #wybory #sejm
źródło: comment_15890084238cRLAoE75Q6TB3btfS4AJY.jpg
  • 73
#!$%@? nie argument.


@SHOGOKI: Oczywiście że dobry argument w sytuacji gdy na proteście te pajacyki krzyczą że nie mają już jak utrzymywać tych rzekomych firm.
Ty mi lepiej wyjaśnij jak Tanajno właściciel firmy oficjalnie zajmującej się handlem żbożem traci niby na tej pandemii? Kto mu niby zabrania prowadzenia tej działalności?
No to może zamiast wydawać kasę na drogie autka


@Thorkill: to jak duża ma być ta poduszka? Ma starczyć na 3 miesiące czy trzy lata?
Celem przedsiębiorczości nie jest wieczne oszczędzanie i szykowanie na kryzysy których równie dobrze może nie być, przedsiębiorca po to prowadzi przedsiębiorstwa żeby mieć na te mercedesy o które ciebie tak mocno dupa piesze.
Nie rozśmieszaj mnie juz.
żeby mieć na te mercedesy o które ciebie tak mocno dupa piesze.


@SHOGOKI: Mnie ich mercedesy nie interesują. Natomiast nie widzę potrzeby finansowania ich z moich podatków. Śmiejecie się tutaj od pięciu lat z roszczeniowości matek co do socjalu. A czy się niby rózni teraz taki Tanajno od tej madki? Niczym. Też piszczy dej dej. bo on nie może handlować zbożem czy o co właściwie temu pajacowi chodzi, bo tego ani
Śmiejecie się tutaj od pięciu lat z roszczeniowości matek co do socjalu. A czy się niby rózni teraz taki Tanajno od tej madki?


@Thorkill: tym, że to nie jest roszczeniowość, tylko słuszne wołanie o jakieś rozwiązania. Przypomnij sobie partyjny trollu, że nie było tak, że nagle przedsiębiorcy postanowili przestać zarabiać i wołać o socjal tylko kapitan państwo zabronił pracować i na pytanie "co dalej?" w odpowiedzi ma niewiele ponad "radźcie sobie",
@kogi:
Studium przypadku bieda propagandy:

1. > Portest "przedsiębiorców" w Warszawie
Bierzemy przedsiębiorców w cudzysłów, bo przecież to hehe złodzieje a najważniejsze to nie przedstawić ich argumentów i z nimi dyskutować tylko atakujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. > A na czele:
Dyskusji 0, atak cześć 2 teraz atakujemy konkretne osoby "Ubecy, politycy i zdrajcy", dalej nie odnosimy się merytorycznie bo tam można tylko przegrać co ?
przedsiębiorcy postanowili przestać zarabiać i wołać o socjal t


@Magnolia-Fan: Nudny partyjny trollu, wyjaśnij mi jak Tanajno przestał zarabiać na handlu zbożem w wyniku pandemii? Handel zbożem się dalej odbywa bez przeszkód, z tego co wiem ceny i prowizje poszły w dodatku w górę, więc jeszcze więcej można teraz na tym zarobić. Więc o co temu pajacowi właściwie chodzi?
@SynuZMagazynu: Aż tak dupsko piecze że mają takie auta? Rozumiem że fryzjerki które też tam były i które również cierpią przez zakazy i brak pomocy państwa mają takie fury? Może poproś Piebiaka aby już jakieś inne argumenty przeciwko strajkowi znalazł bo te auta są żenujące już.
PS. Spytaj się szefa po #!$%@? PiSowi nowe auta skoro "stare" jeszcze są sprawne i wcale nie tak stare, czyżby minister jeden drugim chciał mieć
@kogi: jest wszystko w tym wpisie, PRL pełen, aż Urban aż klaszcze uszami: szkalowanie osób biorących udział, narzekanie że do protestu dołączyła się pewna opcja polityczna, sianie dezinformacji że "ktoś z góry" to zorganizował (czemu nie Soros tym razem?!). Ale kwintesencją jest wypominanie ludziom, że mimo całego tego zamordyzmu w Polsce potrafili dorobić się typowego samochodu klasy średniej xDDD

@Thorkill: Słabo, słabo, widzę że pisowskie główki nie pojmują, że Tanajno
Więc o co temu pajacowi właściwie chodzi?


@Thorkill: nigdy nie należałem do żadnej partii, raz w życiu wieszałem plakaty wyborcze bo za dwie godziny szpecenia miasta PiS mi zapłacił chyba ze 300 zł (teraz mi trochę tego wstyd)
a wracając do pajaca, może chodzi mu o fryzjerów, kosmetyczki, właścicieli barów i restauracji, ludzi żyjących z turystyki i pracujących w branży eventowej? Miliony ludzi, którzy stanowią poważną część polskiej gopspodarki
państwo zabronił pracować i na pytanie "co dalej?" w odpowiedzi ma niewiele ponad "radźcie sobie


@Magnolia-Fan: Nie odpowiesz a ja ci powiem o co chodzi. Ta firma Tanajno to pewnie lewizna do robienia kosztów. Więc nie może starać o się pomoc państwa w ramach tych tarcz, typu odroczenie ZUS-u czy nieoprocentowane pożyczki. I to jest podejrzewam problem wielu tych typków z mercedesów co tam się kręcą.
wracając do pajaca, może chodzi mu o fryzjerów, kosmetyczki, właścicieli barów i restauracji, ludzi żyjących z turystyki i pracujących w branży eventowej? Miliony ludzi, którzy stanowią poważną część polskiej gopspodarki


@Magnolia-Fan: Jeżeli to są legalne biznesy mogą startać się o pomoc w ramach Tarcz lub w ramach PFR-u. Tak jak setki tysięcy innych firm tą pomoc otrzymają, jeżeli wszystko w ich kwitach będzie ok.
Tak jak setki tysięcy innych firm tą pomoc otrzymają, jeżeli wszystko w ich kwitach będzie ok.


@Thorkill: widziałem poradnik do wypełnienia wniosku, napisany tak jasno, że pewnie duże firmy z działami prawnymi sobie poradzą, ale w przypadku drobnych biznesów to będzie droga przez mękę jak we Wrocławiu
ale w przypadku drobnych biznesów to będzie droga przez mękę jak we Wrocławiu


@Magnolia-Fan: Ojej ale cieżko. Trzeba będzie poświecić parę godzin na wypełnienie kilku dokumentów. Straszne. Przecież kasa państwa powinna być wszystkim rozdawana na gębę.
Trzeba będzie poświecić parę godzin na wypełnienie kilku dokumentów.


@Thorkill: na podstawie 200 s. przewodnika, Niemcy potrafili to rozwiązać w sposób prosty i sprawny, ale Polska Rzeczpospolita Ludowa zna zepsuty charakter kułactwa, spekulantów i bikiniarz i będzie patrzeć dorobkiewiczom na ręce. Za to zagranicze koncerny się czują jak pączki w maśle, mogą zwalniać, ucinać pensje, benefity, podnosić normy i jeszcze dostaną na to stypendium xD Bardzo patriotycznie xD