Wpis z mikrobloga

Kierownica ukończona, trochę zeszło przez komplikacje w postaci rozsypanego enkodera w kierownicy, którego ciężko było wydrukować () Schematy i pliki wrzuciłem na thingiverse - https://www.thingiverse.com/thing:4349350 , nie patrzcie na jazdę bo pierwszy raz jeździłem RSS Formula Hybrid ( ). Na monitorach nie widać za bardzo co się dzieje, ale mój setup przycisków to od góry lewej strony: Ustawienia hybrydy -, DRS, na razie nic, zmiana informacji na wyświetlaczu, po drugiej stronie Ustawienia hybrydy +, ERS Motor/battery, światła, na razie nic, lewy enkoder to ABS+/-, prawy to balans hamulców.

Wołam wcześniej odzywających się @Felonious_Gru: @suqmadiq2ama: @ChadChemik: @Greviz: @specjalista_gamoniu: @el_capitano_grande:

#simracing #assettocorsa #diy #arduino
Philosohero - Kierownica ukończona, trochę zeszło przez komplikacje w postaci rozsypa...
  • 7
@spinel: enkodery 2x 5,19zł, wyświetlacz 8cyfr LED 7seg MAX7219 10,99zł, moduł diód 9,25zł, Arduino Nano klon 15,99zł, przełączniki duże 6x1,90zł, przełączniki małe 2x0,70zł, dętka, śruby, nakrętki i wkręty już miałem, filamentu nie wiem ile dokładnie poszło ale jakieś 250g więc ~60zł *0,25 = 15zł. W sumie ze wszystkim jakieś 80zł bez kw bo wszystko dostałem w lokalnym sklepie elektronicznym, na ali wszystko znacznie taniej wyjdzie.