Wpis z mikrobloga

@Prawdziwychudybyk: No właśnie jak tak sobie czytam czasem co mirki piszą to się jednak cieszę z tego jaką rodzinę mam. Może się jakoś przesadnie wszyscy nie kochamy, ale takich akcji nigdy, za mojego świadomego życia, nie było. Przeciwnie, kiedy ktoś miał kłopoty to ci, którzy byli w stanie mu pomagali. A tak poza tym bez narzucania się, gadki przez telefon, jakieś odwiedziny w weekend, spotkania w święta i tyle, nie wadzą
@Skir02: jesli ma prawo pierwokupu to tak.
Za malo napisane, zeby odpowiedziec na pytanie.
Bo ono tak w sumie brzmi ze szwagier chce zebys mu odpsrzedal tv, jesli bedziesz chcial go kiedykolwiek sprzedawac, bo tak. Lakonicznie opisales jakas sytuacje ktora na pierwszy rzut oka moze wydac sie irracjonalna, a tak nie musi byc.
@Achajos: Tu już tak łatwo (i chyba to dobrze) nie jest. Jeśli jest tam miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego to jasno określa co może na takiej działce powstać. Jeśli nie, to decyzja o warunkach zabudowy, a w przypadku sąsiedztwa budynku mieszkalnego te wszystkie powyższe rady (kurniki, składowiska, no może hodowla kretów by przeszła xD) nie za bardzo wypalą. Tak czy inaczej kibicuję @Skir02:, żeby cwaniaka usadził :)
@JagniecymFuterkiemWalekPokryty: A to akurat dobre jest xD Może jeszcze pod dofinansowanie pod retencję by się załapał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W odpowiedzi na ten postulat resort rolnictwa przypomina, że to z jego inicjatywy w czasie prac nad ustawą z dnia 11 września 2019 r. o zmianie ustawy Prawo wodne oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2019 r. poz. 2170) została zwiększona wielkość stawów, które mogą być
@Skir02

Może bym nawet mu sprzedał, ale nie za takie pieniądze za jakie ja ją kupiłem 15 lat temu

jest pole rolne, ale nic tam sądzić nikt nie będzie. Żadnych rolników w tych okolicach nie ma


Jego narracja jest pewnie taka, że i tak nic z tą ziemią nie robisz a jemu specjalnie nie chcesz pomóc i sprzedać.

Jeśli w ogóle masz zamiar sprzedawać to podaj mi cenę rynkową najlepiej lekko zawyżoną