Wpis z mikrobloga

Dla posiadaczy PS4: jeżeli lubisz gry local coop i gry typu diablo, to teraz jest w promocji genialna gra dla 2-4 osób: Magicka 2.

Natknąłem się na nią zupełnym przypadkiem, po prostu kupowałem kilka gierek w ciemno z promocji. To chyba będzie mój nr 1 jeżeli chodzi o gry kooperacyjne. Jest po prostu świetna, mam tylko nadzieje że nie jest bardzo krótka.

Jestem trochę pobudzony po świetnej zabawie z synem, ale czuje że to będzie najlepsza gra kooperacyjna z jaką miałem do czynienia na konsoli.

Piszę o tym dlatego, że w tej chwili gra jest na promocji 75% - kosztuje tylko 15zł, za te pieniądze naprawdę warto ją kupić, nawet jeżeli ktoś nie jest fanem hack'n'slashy, bo gra jest wyjątkowa w swojej kategorii, ze względu na mechanikę.

Szkoda przegapić taką okazję.

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4139-CUSA01400_00-MAMA02GP40000001

#ps4 #psplus #gry #rpg #coop #diablo #diablo3 #promocje
  • 10
@Absynt: bardzo trudne, ale to jest główny smaczek w grze. Nie ma tak jak w innych grach, że ustawiasz sobie na hotkeyach kilka mocnych czarów i je nawalasz w kółko.

W grze masz 8 żywiołów, np ogień, woda, ziemia, uzdrowienie itd. Do tego masz 5 slotów na żywioły, które musisz wypełnić odpowiednimi żywiołami, żeby rzucić czar. Te sloty i żywioły będę dalej nazywał kulkami.

Żeby rzucić czar, musisz wypełnić sobie te
@pedroza: dzięki, dodane do wishlisty, jak będzie na promocji to kupię :)

To jest jakiś pełnoprawny RPG pokroju baldura czy planescape? Póki co syn na takie gry trochę za młody, nie zna angielskiego i bardzo słabo czyta (5 lat), więc jeżeli to prawdziwy RPG to i tak lepiej poczekać ze 2-3 lata aż się trochę podciągnie z czytania.