Wpis z mikrobloga

Aktualizacja regulaminu na tagu #barylkakrwi
(liczba obserwujących tag: 429 krwistych dusz)

Dla niewtajemniczonych, Baryłka Krwi to akcja, której celem jest zachęcenie użytkowników Wykopu do oddawania krwi i dzielenia się swoimi doświadczeniami na Mikroblogu. Dziś, tym wpisem rozpoczęliśmy VIII edycję i wspólnymi siłami „wypełnimy krwią” baryłkę o łącznej pojemności 164 litrów.

NIE BĄDŹ ŻYŁA, ODDAJ KREW!

#barylkakrwi #rckik #krwiodawstwo #krew #czujedobrzeczlowiek #pomagajzwykopem #wykop
Pobierz panidoktorod_arszeniku - Aktualizacja regulaminu na tagu #barylkakrwi
(liczba obserw...
źródło: comment_1589277160T7JTkyvWXw0OUXGKsOFIhy.jpg
  • 39
@Polankowicz: Odpowiedzialnym za całą akcję jest @PanKawa. Zaczęło się niemal 7 lat temu od tego znaleziska.

Podsumowanie VII edycji już wkrótce, zamieścimy nieco statystyk i wylosujemy nagrody sponsorowane przez @wykop. Tutaj więcej info o naszej akcji.

Kolejne edycja rozpoczyna się w momencie wypełnienia baryłki o pojemności 164 litrów. Zerknij na ostatnie wpisy na tagu.

Czekamy zatem na Twoje wpisy i regularne donacje. Zapraszamy :)
@pani_doktor_od_arszeniku na telefonie nie działa, na komputerze już tak więc nie wiem :P
Powiedz mi jak oddane płytki krwi mam wpisane w książeczce zawsze 520ml ile to na przeliczenie będzie krew pełna, bo widzę w tabelce kilka możliwości a nigdy się tym tak nie i interesowałem jak chciałem wiedzieć szedłem do rejestracji by mi wysłali wynik już gotowy na krew pełną xD