Wpis z mikrobloga

Aktualizacja regulaminu na tagu #barylkakrwi
(liczba obserwujących tag: 429 krwistych dusz)

Dla niewtajemniczonych, Baryłka Krwi to akcja, której celem jest zachęcenie użytkowników Wykopu do oddawania krwi i dzielenia się swoimi doświadczeniami na Mikroblogu. Dziś, tym wpisem rozpoczęliśmy VIII edycję i wspólnymi siłami „wypełnimy krwią” baryłkę o łącznej pojemności 164 litrów.

NIE BĄDŹ ŻYŁA, ODDAJ KREW!

#barylkakrwi #rckik #krwiodawstwo #krew #czujedobrzeczlowiek #pomagajzwykopem #wykop
panidoktorod_arszeniku - Aktualizacja regulaminu na tagu #barylkakrwi
(liczba obserw...

źródło: comment_1589277160T7JTkyvWXw0OUXGKsOFIhy.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
Przykładowy wpis:

164 000 - 650 = 163 350
Grupa krwi - 0 Rh+
Donacja - płytki + osocze
Prywatny licznik - 21 850 ml
ZHDK I stopnia, Zasłużony dla Zdrowia Narodu

Dodajemy zdjęcie i dowolny opis z dnia oddania, jakieś ciekawostki.
  • Odpowiedz
@Polankowicz tamta edycja się skończyła bo baryłka została wypełniona. Ruszyliśmy z nową.
Wymyslilismy to my, opiekunowie tagu, wspolnie. A cel tej zmiany będzie zauważalny podczas podsumowania poprzedniej edycji i przedstawienia zmian w obecnej. Na pewno się nie zawiedziecie ;)
  • Odpowiedz
@Polankowicz: Odpowiedzialnym za całą akcję jest @PanKawa. Zaczęło się niemal 7 lat temu od tego znaleziska.

Podsumowanie VII edycji już wkrótce, zamieścimy nieco statystyk i wylosujemy nagrody sponsorowane przez @wykop. Tutaj więcej info o naszej akcji.

Kolejne edycja rozpoczyna się w momencie wypełnienia baryłki o pojemności 164 litrów. Zerknij na ostatnie wpisy na tagu.

Czekamy zatem na Twoje wpisy i regularne donacje. Zapraszamy :)
  • Odpowiedz
@Ritycho ktoś nie chce podawać
A jest się czegoś wstydzić? Poza tym może kiedyś jakieś statystyki odnośnie tego jaki % danej grupy krwi oddajemy jako społeczność wykopowa.

Wiadomo, że jak ktoś jest pierwszy raz no to ciężko tutaj to podać ale opis na pewno nam powie, że po raz pierwszy jest ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@pani_doktor_od_arszeniku na telefonie nie działa, na komputerze już tak więc nie wiem :P
Powiedz mi jak oddane płytki krwi mam wpisane w książeczce zawsze 520ml ile to na przeliczenie będzie krew pełna, bo widzę w tabelce kilka możliwości a nigdy się tym tak nie i interesowałem jak chciałem wiedzieć szedłem do rejestracji by mi wysłali wynik już gotowy na krew pełną xD
  • Odpowiedz