Wpis z mikrobloga

Generalnie #rozowepaski to #niebieskiepaski widzą wasze puszczalstwo i jedyne co chcą to ruchać was bez zobowiązań i nara. W rezultacie będzie tak, że nikt normalny nie będzie chciał z wami rodziny zakładać w obawie przed waszym puszczalstwem i wychowywaniem nie swojego dziecka. Będzie zawieranych mniej małżeństw, będzie mniej ślubów i w rezultacie mniej dzieci. Wymrzemy, a ten kraj zaludnią bardziej restrykcyjne wobec seksu kultury. Dziękujemy wam #rozowepaski za zniszczenie naszej cywilizacji swoim puszczalstwem!
#takaprawda #seks #zwiazki #slub #malzenstwo
  • 25
@Jestembogaty: po pierwsze jak wymrze cywilizacja to się nic nie stanie bo ona ma zerową wartość - liczą się ludzie którzy tą cywilizacje tworzą.
Po drugie o dziwo ale częściej zdradzają dziewice, mimo że na chłopski rozum powinno być na odwrót. Ale ten chłopski rozum bierze górę nad badaniami i dalej dziewczyny z bogatą przeszłością są mniej atrakcyjne albo nawet obrzydliwe jak chodzi o związek.
Aby facetowi zepsuć opinie na temat
@Mollina: wiadomo że tego nie robisz. Tak samo nie każdy niebieski chce ruchać bez zobowiązań. OP mówi o tendencji, gdzie kobiety z bogatym doświadczeniem są postrzegane przez mężczyzn jako mniej atrakcyjne i tu ma rację, tak większość z nas patrzy.
Nikt (poza mam wrażenie OPem) nie mówi że to coś złego jak kobieta chce się bawić. Ale tak samo nie ma nic złego w tym, że facet nie chce się wiązać
Nikt (poza mam wrażenie OPem) nie mówi że to coś złego jak kobieta chce się bawić.


@Filareta: Tylko, że to jest coś złego, bo później te puszczalskie chcą zakładać rodziny i nikt z nimi nie chce tych rodzin zakładać, albo ściemniają, że miały tylko jednego i to był długi związek, a potem patrz film wyżej i rozwodzik gotowy, w następstwie rośnie kolejne pokolenie patologii wychowujące się bez ojca.
@Jestembogaty: ilość partnerów to inny temat niż kłamanie na ich liczbę. Jak któraś kłamie to nie ma znaczenia czy była bolcowana raz czy dwadzieścia dwa razy.
A co do samotnych matek: można się nie rozmnażać i po problemie. Ale tutaj też jest błędne koło: jak któraś dziewczyna nie miała ojca to prawie na pewno zostanie samotną matką i tak w kółko :/
Rozumiem że Kościół zagląda ludziom do sypialni


@Kowixx: to zrozum, że jestem niewierzący i po prostu mam kręgosłup moralny, którego tobie brakuje. I wiem, że to będzie dla ciebie intelektualne wyzwanie, ale wyobraź sobie i odpowiedz też sobie; jak widzisz przyszłość związków gdy faceci nie ufają kobietom i są przekonani o ich puszczalstwie bo te stale dostarczają im na to dowodów.
@Jestembogaty stwierdzasz że brak mi kręgosłupie moralnego bo nie wchodzę ludziom z butami do łóżka? xD
Wiem, że to dla ciebie intelektualne wyzwanie, ale wyobraź sobie że to co ty sobie wymyślisz w swojej małej główce o braku zaufania mężczyzn do kobiet to nie znaczy że tak jest w rzeczywistości xD nikt tego nie zauważa oprócz paru przegrywow z wykopu, jedyni oświeceni w tym ciemnym świecie. Przypadkowo też wiecznie nieszczęśliwi i wiecznie