Wpis z mikrobloga

Szukam #motocykle125 do 6,5k (max) i mam mętlik.

Z jednej strony oczywistym wyborem jest Honda CBF125.

Z drugiej - jara mnie jeżdżenie po wertepach (żaden tam offroad, po prostu polne trakty i leśne ścieżki) a ta Honda ma cieniutkie oponki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tutaj chińczyki dają lepsze propozycje.

Ponadto po zrobieniu prawka (tak za rok-dwa) w chinolu mógłbym wsadzić relatywnie niskim kosztem większy silnik. Hondy raczej tak nie stuninguję...

Co możecie polecić? Najbardziej odpowiadały by mi motocykle na modłę serii GS od BMW ale skubańce drogie są ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://www.otomoto.pl/oferta/keeway-tx-keeway-txm-125-sm-2017r-525-km-warszawa-motor-land-ID6CQQUD.html#fda136f739

aha - 186 cm/125 kg here więc na większości wyglądam jakbym ujeżdżał psa xD

#motocykle #motomirko #motocross
  • 32
i to adv 125 fi pro a nie adv


@delirium_memes: wiem, znam temat ale design tego wynalazku jest obleśny. Przywodzi na myśl Skode Felicie z 60latkiem za kierownicą. Musiałbym te gmole w #!$%@? poodkręcać a i tak efekt byłby dyskusyjny xD

FI pro to jest coś co mi odpowiada ale jak mówiłem - drogie.

yamaha xt125?


@noriad: Dzięki, obczaje.

Varadero 125


@trampp: Wybór oczywisty ale to są już staruszki.
A jak CI się podoba Junak Rx One 125


@Crea: to jest to samo co ADV FI Pro.

I podoba mi się bardzo, ogólnie ten typ motocykli to dla mnie ideał ale dorwać używkę jest cięzko. A nowe jak już pisałem - drogie.
@szejk_wojak: Na wiek bym nie patrzył bo są to pancerne motocykle i na pewno 100x bardziej opłaca się w niego zainwestować niz w chinola. Po dwóch latach nic nie straci na wartości w przeciwieństwie do Rometa. Druga sprawa to na tych motocyklach co były wyżej wymienione bedziesz wyglądał dość komicznie. A co do ceny to sie zgadzam zawyżona straszne, lecz da sie znaleść coś w Twoim budżecie.
@szejk_wojak: jeździłem ADV 125 Fi pro czyli junakiem - fajny motocykl - przynajmniej z tego co na nim posiedziałem :P

ale nowy kosztuje dychę a używkę znaleźć... ciężko

ja bym celował w tego za 6 koła, później zmienił silnik na 250 cc i tyle :)
@delirium_memes: Jak już zrobi prawko to w mojej opini wkładanie wiekszego silnika mija się z celem ze względu na ewnetualne konsekwencje prawne, a i mając prawko chyba lepiej kupić po prostu wiekszy motocykl ;)