Wpis z mikrobloga

@miiho: Jezu, po Ci 200 ml Only The Brave xD wiadomo, twoja sprawa, ale polecam kupić więcej różnorodnych zapachów w mniejszych pojemnościach, bo tutaj masz raczej jesienno zimowy zestaw.
@tytanowy_kalafior znam to, jedyne co to zablokowanie pewnego forum, nie przegladanie tagu i nie odwiedzanie sklepów www z perfumami. Ja tak wytrzymałem rok, nie kupiłem kompletnie nic. Po powrocie z odwyku z miesiąc temu kupiłem kilka odlewek, jeden flakon a mam smaka na kilka kolejnych, zwłaszcza widząc codzienne promocje.

@WujekAtom niby tak, ale zobacz, że dość dużo flakonow ma dość krotki cykl życia. Wiele smakołyków jest dość trudno dostepna, wycofywana z produkcji,
@brrrum ja tam jestem drobnym ciułaczem. Po tym co niektórzy wrzucaja w prezentacji swojej kolekcji to dobrze, że przegladam to na siedząco, bo przy stanie naszej służby zdrowia mogłaby mnie nie odratować ( ͡º ͜ʖ͡º)
@futrzakos:
Dobra, dobra, mnie nie oszukasz. Jestem na mirko od roku, a tag czytam od 1.5roku. Już tu wszystko widziałem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Chciałem kiedyś spróbować tego Custo, ale dorwałem dekant Fleur du Male... podoba mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz muszę kupić Custo, żeby porównać, ale jestem na detoksie (σ ͜ʖσ)