Wpis z mikrobloga

@SaberOne: Słaba pena na goldzie, kiepska depresja, taki sobie DPM. Ciekawe ile będzie miał na daszku wieży bo to wygląda na weakspot. Górna część kadłuba raczej będzie autorykoszetować AP i APCR tak jak w Getto 65, HEATy będą wchodzić jak w masło. Ogólnie to wygląda na czołg ciekawostkę, nic specjalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SaberOne: mobilność będzie robiła robotę bo to raczej hateko-med się szykuje; na zajmowanie kluczowych pozycji się nada, więc na klanówki się przyda
@Seee: Nie ma szans klanowo, chyba, że w jakichś słabszych klanach. 260 dojedzie wszędzie szybciej mając do tego normalną penę na goldzie, a porównywać go do czifach i 907 nie ma nawet sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prychacz: nikt do chiefów i 907 nie porównuje....pisałem przecież o kluczowych pozycjach, czyli zadaniowości... nie wiesz czy 260 dojedzie szybciej....na takie kopalnie bitka na środku by przestrzelić medy czy ruinberg do okienka może się sprawdzać, bo ja obstawiam, że będzie się sprawniej poruszał...do tego niski profil w porównaniu do 260, która jest kolubryną
@Seee 260 vs. object 780

Power/weight (hp/t):
19.58 vs. 17,47

Terrain resistance:
1.30/1.70/2.50 vs. 1,247/1,726/2,973

Top speed (km/h):
60 vs. 50

No nie wiem, opory gruntu porównywalne, lepsza maksymalna prędkość i o 2 konie na tonę więcej. 260 dojedzie wcześniej XD
@Prychacz: A na opór gruntu to wpływają te ledwie 2 konie więcej? Że się zaparły i kopytami szorują? XDDDDD
Czy może masa jest tu istotnym współczynnikiem?