Wpis z mikrobloga

@Saeglopur: oni teraz się przekształcają w typowo luksusowe brandy, ale nie inwestowałem z tego powodu. To jest szybki strzał...w ciągu 2 dni kurs podskoczy do tych 5%-10% i sprzedaję. Bardziej aspekt psychologiczny ma tutaj znaczenie, ale przekonamy się w piątek :)
Niby w ciągu 3 lat mają się stać "profitable" - przychody mają bardzo duże, a r/r notują solidne wzrosty.


@Antiax: Zmieniły się nie tylko realia rynkowe ale wręcz zachowania konsumenckie - dlatego wszystko jest wywrócone kompletnie, prognozy z ostatnich miesięcy są nic nie warte aktualnie :O Nie bez powodu to tak leci, bez oznak stabilizacji i szukania dna nie tykałbym niczego :O
@wmordkejeza: wczoraj poleciał bo był komunikat FED. Nie wiem czy dzisiaj będzie takie samo nastawienie inwestorów. Najlepszym rozwiązaniem będzie poczekać na te magiczne 40$, ale czy przyjdzie to nie wiem.
@KOLEGAMAMY: ta. Jak coś to jest luźna zarobiona kasa już na akcjach, więc nie przykładam do tego jakiejś większej wagi. Poczekamy. Mogłem się mylić. Najwyżej przytrzymamy te akcje troszkę dłużej.. :)