Wpis z mikrobloga

@toshibaas: Chciałem sprawdzić PE a okazuje się że oni jadą na stratach i to już od lat więc wskaźnik zerowy. A nawet nie o to chodzi a o to że to zbiór marek typowo konsumenckich - skąd twoje przekonanie że w najbliższych miesiącach czy wręcz latach tam będzie lepiej? :O
  • Odpowiedz
@Saeglopur: oni teraz się przekształcają w typowo luksusowe brandy, ale nie inwestowałem z tego powodu. To jest szybki strzał...w ciągu 2 dni kurs podskoczy do tych 5%-10% i sprzedaję. Bardziej aspekt psychologiczny ma tutaj znaczenie, ale przekonamy się w piątek :)
  • Odpowiedz
Niby w ciągu 3 lat mają się stać "profitable" - przychody mają bardzo duże, a r/r notują solidne wzrosty.


@Antiax: Zmieniły się nie tylko realia rynkowe ale wręcz zachowania konsumenckie - dlatego wszystko jest wywrócone kompletnie, prognozy z ostatnich miesięcy są nic nie warte aktualnie :O Nie bez powodu to tak leci, bez oznak stabilizacji i szukania dna nie tykałbym niczego :O
  • Odpowiedz
@Saeglopur: w piątek zawołam i przekonamy się kto ma rację, nie ruletka tylko przemyślane działanie, ale za dużo pisania, żebym opisywał cały tok działania..pokażę efekty.
  • Odpowiedz
@toshibaas: OK wołaj oczywiście ale ten wynik nie będzie miarodajny i tak, z tego co widzę to czysta ruletka, chyba że masz jakieś inside newsy ale po stronie akcjonariatu nawet a nie samej spółki bo celujesz w zmiany kursowe mimo wszystko a nie same wyniki spółki
  • Odpowiedz
@wmordkejeza: wczoraj poleciał bo był komunikat FED. Nie wiem czy dzisiaj będzie takie samo nastawienie inwestorów. Najlepszym rozwiązaniem będzie poczekać na te magiczne 40$, ale czy przyjdzie to nie wiem.
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY: ta. Jak coś to jest luźna zarobiona kasa już na akcjach, więc nie przykładam do tego jakiejś większej wagi. Poczekamy. Mogłem się mylić. Najwyżej przytrzymamy te akcje troszkę dłużej.. :)
  • Odpowiedz