Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, wspólnie z serwisem #banggood przygotowaliśmy dla was #rozdajo

Do wygrania jest >> 10 calowy tablet graficzny do rysowania od Xiaomi <<.
Tablet z szybką wysyłką z Czech, można oczywiście kupić z powyższego linku.
Kod: BGProstozchinMi daje dodatkowo zniżkę na ponad 6$

Zasady:
1. Zaplusuj ten wpis
2. Opcjonalnie dodaj tag #prostozchin do obserwowania
3. Losowanie w czwartek 21 maja po godzinie 20:00

Tablet służy do rysowania specjalnym długopisem.
Doskonała #zabawa dla #dzieci i dorosłych.
Urządzenie wyposażone jest w przełącznik, który dodatkowo zabezpiecza przed przypadkowym skasowaniem rysunku.

Na tagu---> #prostozchin codziennie umieszczam linki do przedmiotów z Chin

Nagrodę wysyła i sponsoruje serwis Banggood.

#prostozchin #banggood #xiaomi #tablet

Pobierz Prostozchin - Cześć Mirki i Mirabelki, wspólnie z serwisem #banggood przygotowaliśmy ...
źródło: comment_1589451189k17w39PQOFKxReyLH8yD4p.jpg
  • 45
@Kotlet_2137_schabowy: > xDDD. Taki tablet to co najwyżej dziecku można dać, a i tak będzie gorszy od kartki i kredek, bo nie dość, że droższy to i nie ma kolorów.

XDDD
Pozdrawiam ze studiów na wydziale chemicznym. Gdybym się nie przerzucił na taki tablet (mam tańszy odpowiednik za~40PLN) to spokojnie ilość papieru który bym musiał zużyć na naukę wzorów/równań reakcji wyniosłaby mnie ponad dwie stówki. Nie dość ze ekonomiczne to jeszcze
@Prostozchin: mam cos takiego z auchan za 50zl. Fajna zabawka, ale na krotko. Myslalalem zeby przypiac to do lodowki na magnesie i zostawiac jakies wiadomosci dla czlonkow rodziny, ale w dzisiejszych czasach gdy kazdy ma smartfony to w sumie bez sensu. Byc moze dla malego dziecka to fajna zabawka.
@xxdakee ale są owiele tańsze alternatywy i do tego nikt poza takimi studentami jak ty tego nie używa. Co to zabawa dla dziecka rysować jednym kolorem? A dorosły na tym też nie porysuje, bo cieni pewnie też nie ma. Zaskoczyłeś mnie tym zastosowaniem, ale to jest zwyczajne zdzierstwo, żeby sprzedawać za dwa razy tyle (na promocji) co inne również chińskie tablety tego samego rodzaju. Porównałbym to do pistoletów na gumowe kule. Nikomu