Wpis z mikrobloga

@joyko: Tu nie chodzi o to, czy to Biedroń, czy to Sredroń, tylko o oszczerstwa. Nie ma wyroku, nie ma winy. Nie obchodzi mnie on jako osoba, wręcz go nie lubię. Dam inny przykład, którego już używałem - Godek wręcz nie cierpię, ale gdyby gdzieś ktoś wrzucił zdjęcie gdzie ponoć stoi z ONRowcami, napisałbym, że to nieprawda, bo zostało to udowodnione w sądzie. Ciężko pojąć, że nie chodzi tu o trzymanie
@joyko: Nie ma żadnego jadu, po prostu stwierdziłem, że kogoś nie lubię, to wszystko. Jad byłby gdybym znizyl się do obelg, wyzwisk.

O...Oszczerstwa mówisz? Insynuowanie, ze matka Biedronia złamała prawo (składanie fałszywych zeznań) to również oszczerstwa


Nie bardzo - matka i Robert mówi, że nie ma o czym gadać, że nie on był winny przemocy, a ojciec. Nie ma dowodów, że było inaczej.

Ale to tylko wspominka, bo parę dni temu
@Back_Space: Ale ja nie pisałem o Biedroniu, tylko o członkach Konfederacji, z całą świadomością, to nie literówki, to rzeczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z braku argumentów musisz niestety stosować zagrywki godne pięciolatka, gratuluję.
@ziumbalapl: A matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać? Pisałeś o Lewicy, czyli nie o członkach Konfederacja, tak że to były z całą pewnością literówki i teraz nie próbuj się tłumaczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z braku argumentów musisz niestety stosować hejt i zagrywki godne pięciolatka, gratuluję.
@Back_Space: No tak, to członkowie lewicy mówią o lataniu balonikami z helem w kosmos, czy wierzą w teorie o 5G, lub chcą aresztować Gatesa. To lewica mówi, że homoseksualizm jest "waleniem w kakao". Dokładnie tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziumbalapl: No tak, to członkowie prawicy mówią o lataniu balonikami z helem w kosmos, czy wierzą w teorie o 5G, lub chcą aresztować Gatesa. To prawica mówi, że kapitalizm jest wyzyskiem. Dokładnie tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziumbalapl: Cieszę się, że wreszcie to przyznałeś. Także odstaw te narkotyki i nie rób więcej tych literówek.

Podsumowując: Lewica to po prostu pośmiewisko, cyrk. Pisałem wielokrotnie dlaczego*

Literówka ci się wkradła, dlatego poprawiłem.