Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, powiedzcie mi czy przed rozpoczęciem jazd w ramach kursu na kategorię A, muszę mieć już zdaną teorię w WORD? Chciałem się ostatnio umówić na jazdy i instruktor mi mówi, że możemy poćwiczyć zadania na placu, bo przed wyjazdem na miasto musiałbym mieć zdaną już teorię. Pytanie brzmi: czy coś się pozmieniało, czy to on coś kręci?
#motocykle #pytanie
  • 15
@ostry_wodorosty: Nie musisz nic miec zdane po to jest kurs praktyczny ale tez teoretyczny zeby cie przygotowal do egzaminow panstwowych. Poprostu motocyklisci przychodza z wieloletnia kat. B i wiekszosc szkol robi fejkowe teorie "e-learning" czyli dostajesz plytke i sam se rob a czy to zrobiles to twoja sprawa. No i dochodzi druga rzecz ze przed przystapieniem do kursu nie zdales teorii w wordzie a mozesz, tylko sobie utrudniasz bo wszystko dluzej
@ostry_wodorosty: Sprawa może być bardziej złożona zatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyna opcja, gdzie trzeba zdać egzamin państwowy teoretyczny przed przystąpieniem do praktyki to opcja w której w ogóle nie ma wykładów. Wynika to z przepisu który załączyłem.

Mimo epidemii koronawirusa zwykłe OSK nie mają prawnie możliwości prowadzić e-learningu. Nie są to prawnie ważne zajęcia, nie można je wpisać w karty przeprowadzonych zajęć itd.

@PancakeV:

ale
Pobierz
źródło: comment_1589479025sEDU82BX88tKNbR3d4Yla5.jpg
@ks2m: Zdalem juz dwie kategorie motocyklowe i nigdy nie mialem zadnych zajec teoretycznych. Nigdy tez nie mialem zadnego wewnetrznego egzaminu teoretycznego. Plytke sie dostawalo i elo, twoja sprawa co z nia zrobisz. Tak dziala swiat.