Wpis z mikrobloga

Od niedawna mam problemy z wyskakującym komunikatem przy otwieraniu niektórych programów - zawsze taki sam, kilka komunikatów jeden po drugim z tymi samymi plikami (błąd 0xc000012f). Jest to już wkurzające, bo niektóre programy blokuje do tego stopnia, że w ogóle nie mogę ich uruchomić. Jest też jakiś problem z aktualizacją. W sieci jest mnóstwo tematów na temat tego błędu, próbowałem wielu rozwiązań, ale nie działają. Poniżej wrzucam logi, jest ktoś kumaty kto by mi pomógł?

https://www.easypaste.org/file/cCgn2aYd/CBS.log?lang=pl

#it #komputery #windows10 #windows #programowanie #pc #informatyka
Pobierz lunar4 - Od niedawna mam problemy z wyskakującym komunikatem przy otwieraniu niektóry...
źródło: comment_1589497021Xo3i75PSyw03VNGGfE7NlG.jpg
  • 14
@Sebgat: Tak by było najprościej, niestety pracuję zdalnie i mam VPN i wolałbym się obejść bez konieczności jego ponownego instalowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Patromi: Adwcleaner wypluł 25 błędów, ale raczej mało groźnych, kwarantanna i usunięcie nic nie dały
@Odczuwam_Dysonans: zrobiłem chkdsk/r, mieliło godzinę, zrobił bez błędów - bez zmian, potem zrobiłem chkdsk/f, na drugim etapie przy około 80% mocno zwolnił, ostatecznie wyskoczyło niebieskie okno z możliwościami, zdesperowany już wybrałem nawet resetowanie ustawień do stanu początkowego i... po kilkunastu minutach też wyskoczył błąd, że operacja nie może być wykonana!
@Fuhrer-chan: nie wiem czy
Pobierz lunar4 - @Patromi: Adwcleaner wypluł 25 błędów, ale raczej mało groźnych, kwarantanna...
źródło: comment_1589581065WSWiKISdJwPgrSN4mVJmTW.jpg
@lunar4: dysk, dysk. Jak chcesz ustalić czym jest ta wartość SMART nieopisana, to użyj programu od producenta, SeaTools... Ale jakie niebieskie okienko z opcjami do wybrania? Skończył się robić chkdsk? Tyle tych kompów robię a nie kojarzę w sumie OCB, chyba że to po prostu okienko od WinRE (Windows Rescue Environment, to takie co wyskakuje jak się system nie może odpalić na niebieskim tle). W sumie co ja mówię, na
@Odczuwam_Dysonans: przy chkdsk/r robiło równomiernie 5 etapów do końca i skończył, przy chkdsk/f przy drugim etapie około 75% bardzo mocno zwolnił, dobił do 83% i potem już nie pamiętam, ale chyba od razu wyskoczyło okno z załącznika lub doszło szybko do 100% i okno. Najpierw się bawiłem w opcje zaawansowane, ale nie pomagały i resetowanie też nie pomogło, bo nie doszło do skutku. Kartę graficzną i dysk odpinałem wiele razy.

@
Pobierz lunar4 - @Odczuwam_Dysonans: przy chkdsk/r robiło równomiernie 5 etapów do końca i sk...
źródło: comment_1589637061vzQqgIXK3FYeyITACkXUJX.jpg
@lunar4: Jak padł mi mój seagate to kupiłem sobie WD WDC WD10EZEX-08WN4A0 i jest spoko tylko troche głośny. Ale polecam ci też kupić dysk SSD, ponieważ będzie ci system lepiej i szybciej działał no i windows nie zajedzie ci dysku hdd.